گروه تلگرامی ما

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: آنالیز فنی دیدار صنعت نفت آبادان - پدیده مشهد

آخرین بازدید
    [ ]
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا

Javad Zeyghami

دستاوردها:
    SocialVeteranTagger First Class50000 Experience PointsOverdrive

ویترین امتیازات

می پسندم
    1,189
    سپاس شده 6,934 در 820 پست
    حالت من
    Khoshhal

پیش فرض آنالیز فنی دیدار صنعت نفت آبادان - پدیده مشهد

با سلام دیدار دو تیم نفت و پدیده را می توان به جرات جنگ تاکتیک بین دو مربی دانست بازی با کیفیت فنی بالا و تغییرات تاکتیکی در طول بازی . جاییکه تیم نفت سه درس مهم باید از آن بگیرد که در انتها به آن می پردازم .
    بازی را می توان به سه قسمت تقسیم کرد ده دقیقه اول بازی تیم پدیده بود که کاملا کنترل توپ را در دست داشت و سعی میکرد از ابتدای بازی استفاده کرده جاییکه هنوز بدنهای بازیکنان به اصطلاح خالی نکرده و ضربه را به نفت بزند . فشار همه جانبه از قاضی و امین قاسمی نژاد از جلو - اکبر ایمانی و اکبر صادقی از میانه و معین عباسیان و خلعتبری از کناره ها کاملا فضا را بر نفت تنگ کرده بود .
    در ادامه این تیم نفت بود که با حربه سه بازیکن تاثیرگذار آگوستو - کرار و مگنو نبض بازی را در دست گرفت . با فضا سازی از میانه و گرفتن ضربات شروع مجدد سعی در نتیجه گیری داشت که به گل اول نیز رسید . در ادامه در جهت جلوگیری از بردن بازی به زمین خودی دو هافبک دفاعی به جلو آمده به دفاع در یک سوم میانی پرداختند و اسدی به خوبی دفاع را با هافبک هماهنگ کرد و تیم به میانه آمد . در نیمه دوم تاکتیک عوض شد جاییکه کمالوند تیم را به یک سوم عقب برد و سعی داشت از فشار پدیده رها شود و ضد حمله تدارک ببیند . آوردن زبیر به جای آگوستو و بهزادی برای همین امر بود . تکنیک در مقابل پرس . چیزی که در دو بازی گذشته نفت به چشم می آید عدم استفاده از کناره ها توسط دو مهاجم کاذب این تیم است در هر دو بازی امید جهانبخش وظایف یک وینگر کاذب را انجام نداده و در این بازی تا حدی محمد شادکام حرکتهای محدودی را تدارک میبیند . علت عدم فشار متوازن نفت در دو بازی با سایپا و پدیده را باید در این مورد دانست .
    امید بستن به کرار و مگنو و اگوستو و حرکت از وسط و محدود حرکتها از کناره ها که باز هم توسط کرار تدارک دیده می شود در ادامه می تواند تیم نفت را دچار مشکل نماید . شاید یک میلاد جهانی آماده در جپ و فرید بهزادی در راست راه حل رفع مشکل . توازن در حمله نقطه قوت تیمهایی است که از یک شماره 9 کلاسیک و تک مهاجم استفاده می کنند .
    نقطه قوت تیم در حال حاضر ضربات شروع مجدد است . جاییکه در تمامی نقاط می توان از این حربه استفاده کرد و فضا و مسافت مطرح نیست .
    شاید بتوان نقطه قوت تیم پدیده دوندگی زیاد - پرس در تمامی نقاط زمین - بازی فیزیکی و درگیرانه دانست . این بازی نشان داد تیم نفت باید نسبت به رفع نقطه ضعف در مقابل تیمهای فیزیکی چاره ای بیاندیشد .
    نکته اول : این بازی نشان داد علت انتخاب مرتضی اسدی به کاپیتانی تیم چیست . جاییکه اسدی از تشنج و درگیری جلوگیری می کند و مدافع بومی تیم ایجاد کننده تشنج می شود . تیم میزبان با حربه تماشاگر نباید اسیر بازی روانی تیم حریف شود . حسین بغلانی در طول بازی و علی عبدالله زاده در انتها اسیر این جو شدند
    نکته دوم : راه حلی باری بازی فیزیکی و پرس از جلوی تیمهای حریف بیاندیشیم . مدافعان نفت شاید در بازی باز هماهنگ نشان دهند . اما در بازی شلوغ و درگیرانه و با پرس شدید چندین اشتباه در رد کردن توپ نشان دادند . اسدی در دو موقعیت و ساکی در یک اشتباه در جاگیری از موقعیت سازی جلوگیری کردند
    نکته سوم : در سیستم تک مهاجمه نمی توان تنها با عمق دفاع و ضربات شروع مجدد به نتیجه رسید . راه حل بازی در کناره ها چیست ؟ در بازی با سایپا و پدیده اصلا دو مهاجم کاذب حرفی برای گفتن نداشتند .

2. 4 کاربر از پست مفید omid_sanatfans سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    یکشنبه ۰۵ شهریور ۹۶ [ ۰۸:۴۲]

Baghlany

دستاوردها:
    VeteranCreated Album pictures50000 Experience PointsOverdriveSocial
    می پسندم
    1,634
    سپاس شده 6,428 در 1,363 پست

مردم آبادان لايق بهترينها هستند

در قاب رسانه/ کاپیتان تیم فوتبال نفت آبادان گفت: بی‌انصافی است که بازیکنان تیم بخواهند پا پس بکشند، چرا که مردم آبادان لیاقت بهترین‌ها را دارند.  

مرتضی اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، اظهارکرد: پس از بازی با سایپا که مستحق شکست نبودیم، با صحبت‌های کادرفنی و انگیزه خود بازیکنان، توانستیم تیم خوب پدیده را که به نظرم امسال تیم خوبی است، شکست دهیم و در جدول کمی شرایط‌مان را بهبود ببخشیم.

وی با اشاره به هدفگذاری باشگاه برای کسب جایگاه تک رقمی، گفت: هدفگذاری باشگاه این است که بتوانیم بازی‌های خانگی را با برد پشت سر بگذاریم. چرا که در این دیدارها از وجود تماشاگران خوب‌مان بهره می‌بریم. به نظرم اگر بتوانیم در بازی‌های خانگی نتیجه لازم را کسب کنیم، جایگاه مان در جدول خوب خواهد شد. همچنین به دنبال این هستیم که در ادامه مسابقات، باخت بیرون از خانه برابر سایپا را جبران کنیم.

مدافع تیم فوتبال نفت در خصوص تماشاگران آبادانی نیز عنوان کرد: فکر می‌کنم هیچ جای ایران چنین تماشاگرانی را ندارند. آن ها پرشور هستند و به نظر من یار دوازدهم نیستند، بلکه جزیی از بازیکنان هستند. هواداران ما فوق‌العاده و به دنبال این هستند که 90 دقیقه تیم را تشویق کنند و فشاری که به حریف می‌آورند به نظرم کمی کار ما را راحت می‌کند. ان شاءالله که بتوانیم از حضور آن ها به نحو احسن در دیدارهای خانگی بهره ببریم.

وی درباره صحبت های کمالوند مبنی بر این که "بود و نبود مرتضی اسدی در ترکیب تیم احساس می شود" هم گفت: او به من لطف دارد. به هر حال من سال ها است که تجربه بازی را دارم و می‌توانم بزرگتری کنم تا تیم یکدست‌تر شود. همچنین نکات کادر فنی را هم در زمین به بازیکنان گوشزد می کنم و آقای کمالوند هم باتوجه به این موارد است که این گونه می گوید. خدا را شکر می کنم که پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت، به بازی با پدیده رسیدم و توانستم سهم کوچکی هم در برد داشته باشم.

اسدی افزود: خدا را شکر ارتباط خوبی با بازیکنانم برقرار کرده ام و همدلی خوبی در تیم ایجاد شده است و بازیکنان من را به عنوان یک بزرگتر قبول دارند. ما به دنبال یکدل بودن تیم هستیم و این امر محقق شده است و زمانی که من در بازی اول مصدوم شدم، دو سه بازیکن تیم بسیار ناراحت شدند و به من گفتند که "در زمین بمان و ما وظایفت در زمین را انجام می دهیم و فقط بیرون نرو". من واقعا از این نوع نگاه آن ها لذت بردم و این نشان می دهد که بازیکنان ما امسال فوق‌العاده هستند و نقطه قوت تیم نیز همدلی آن است و چه بازیکنان درون زمین و چه بیرون زمین با تمام وجود برای موفقیت تیم تلاش می کنند.

وی افزود: به هر حال بی‌انصافی است که بازیکنان بخواهند پا پس بکشند، چرا که مردم آبادان لیاقت بهترین‌ها را دارند. آن‌ها در شرایط سختی زندگی می‌کنند و تمام امیدشان همین تیم نفت است. ان‌شاءالله که شرایط خوبی را برای تیم رقم بزنیم.  

این مدافع در پاسخ به این سوال که امسال نفت آبادان می‌تواند شگفتی خلق کند؟ گفت: نتیجه دست خدا است و ما موظفیم که تمام انرژی و تلاش‌مان را به خدمت بگیریم تا بتوانیم در ادامه نتیجه خیلی خوبی کسب کنیم. هدفگذاری خود باشگاه و کادر فنی، تک‌رقمی شدن جایگاه نفت است و ان شاءالله که این اتفاق بیافتد و بتوانیم قدم بسیار خوبی برای مردم با لیاقت مردم آبادان بردایم .

وی در خصوص بازی با پارس جنوبی نیز عنوان کرد: تمام بازی‌ها سخت هستند و پارس جنوبی نیز در سه دیدار اخیر خود نشان داده است که تیم خوبی است و حرف برای گفت دارد. ما هم نفت آبادان و برزیل ایران هستیم و مطمئن باشید که امسال نفت آبادان برای هیچ تیمی دست و پا بسته نیست. به دنبال این هستیم که در دیدار با پارس جنوبی هم امتیاز کسب کنیم. شرایط سخت است ولی برای هر دو تیم یکسان می‌باشد. مطمئنا در این بازی نیز با اهدافی که کادر فنی دارد، بازی خواهیم کرد تا از نقاط ضعف شان به آن ها ضربه خواهیم
    کشته مارو عشق تیم نفتمون

آخرین بازدید

Baghlany

دستاوردها:
    می پسندم
    1,634

Ehsan Sadeghi:
    برای جلب نظر کی‌روش تلاش میکنم/ هواداران صنعت نفت بی‌نظیر هستند

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: برای پوشیدن لباس تیم ملی و جلب نظر کی‌روش تلاش می‌کنم.

علی عبداله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان اظهار کرد: بازی با پدیده باعث شد که شکست ثانیه‌های آخر مقابل سایپا که به هیچ عنوان حق‌مان نبود را فراموش کنیم.

وی با اشاره به این مهم که بازی با پدیده هم برای بازیکنان صنعت نفت تمام شده است، بیان کرد: حالا باید تمام فکرمان را معطوف به بازی پارس جم کنیم و به این موضوع فکر کنیم که در خط دفاعی کمترین اشتباه را داشته باشیم.

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، تیم فراز کمالوند را یکدل و منسجم تعریف کرد و افزود: پیش از آغاز فصل شرایط منظم و سختی را در تمرینات پشت سر گذاشتیم به همین دلیل این روزها تیم آماده‌ای داریم.

وی ضمن تقدیر از هواداران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بیان کرد: واقعا لذت بردم وقتی دیدم در بازی مقابل پدیده و در آن رطوبت بسیار بالا 90 دقیقه ما را تشویق کردند، هیچ اغراقی نیست اگر بگویم که هواداران تیم صنعت نفت نظیر ندارند.

عبداله‌زاده از وضعیت خط دفاعی تیمش گفت و افزود: تلفیقی از جوانی و تجربه باعث شده که در این قسمت از زمین شرایط بسیار خوبی را داشته باشیم.

وی در قسمت پایانی صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: تمام تلاشم را می‌کنم که مورد توجه کارلوس کی‌روش قرار بگیرم و امسال لباس تیم ملی را بپوشم.[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    کشته مارو عشق تیم نفتمون

آخرین بازدید

Baghlany

دستاوردها:
    می پسندم
    1,634

Ehsan Sadeghi:
    برای جلب نظر کی‌روش تلاش میکنم/ هواداران صنعت نفت بی‌نظیر هستند

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: برای پوشیدن لباس تیم ملی و جلب نظر کی‌روش تلاش می‌کنم.

علی عبداله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان اظهار کرد: بازی با پدیده باعث شد که شکست ثانیه‌های آخر مقابل سایپا که به هیچ عنوان حق‌مان نبود را فراموش کنیم.

وی با اشاره به این مهم که بازی با پدیده هم برای بازیکنان صنعت نفت تمام شده است، بیان کرد: حالا باید تمام فکرمان را معطوف به بازی پارس جم کنیم و به این موضوع فکر کنیم که در خط دفاعی کمترین اشتباه را داشته باشیم.

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، تیم فراز کمالوند را یکدل و منسجم تعریف کرد و افزود: پیش از آغاز فصل شرایط منظم و سختی را در تمرینات پشت سر گذاشتیم به همین دلیل این روزها تیم آماده‌ای داریم.

وی ضمن تقدیر از هواداران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بیان کرد: واقعا لذت بردم وقتی دیدم در بازی مقابل پدیده و در آن رطوبت بسیار بالا 90 دقیقه ما را تشویق کردند، هیچ اغراقی نیست اگر بگویم که هواداران تیم صنعت نفت نظیر ندارند.

عبداله‌زاده از وضعیت خط دفاعی تیمش گفت و افزود: تلفیقی از جوانی و تجربه باعث شده که در این قسمت از زمین شرایط بسیار خوبی را داشته باشیم.

وی در قسمت پایانی صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: تمام تلاشم را می‌کنم که مورد توجه کارلوس کی‌روش قرار بگیرم و امسال لباس تیم ملی را بپوشم.[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    کشته مارو عشق تیم نفتمون

کلمات کلیدی این موضوع