گروه تلگرامی ما

صفحه 100 از 100 نخستنخست ... 1020304050607080909899100
نمایش نتایج: از شماره 1,288 تا 1,296 , از مجموع 1296

موضوع: روی خط نفت 18 ( یادواره فاروق فتاحی )

آخرین بازدید
    دوشنبه ۲۳ مرداد ۹۶ [ ۱۵:۵۳]
    مربی مورد علاقه
    مجید جلالی

Tahamy

دستاوردها:
    SocialRecommendation First ClassVeteranCreated Album picturesTagger First Class
    می پسندم
    10,261
    سپاس شده 6,932 در 770 پست
    حالت من
    Khonsard

Tavajoh روی خط نفت 18 ( یادواره فاروق فتاحی )

سلام این دوره مجموعه روی خط نفت رو به یاد استاد فاروق فتاحی نام گذاری کردم ، امیدوارم امروز ایشون هم خوشحال باشه .

در سومین روز از یکی از سال‌های دهه ۱۳۱۰شمسی در «گران شاپوری» آبادان؛ محلی که بعد از آن برای فرخ (فاروق) تغییر کاربری داد، صدای نوزادی بلند شد که آمده بود تا آبادان همه جای زندگی‌اش باشد.
    گردهای سیاه پالایشگاه پشت ترن‌شاپ؛ نخستین تصویر ذهنی‌اش از آبادان می‌شود و کواترها(خانه‌های شرکتی) اولین زمینی می‌شوند که جای پای دویدن‌هایش در لابلای هوبیوها و اش‌تی‌تی‌ها (دو بازی محلی موردعلاقه بچه‌های آبادان) را به یادگار حفظ می‌کنند.
    روضه‌ کل محرضا(محمدرضا) دلیلی شده بود که نه‌تنها کواتری‌ها؛ بلکه هم سن و سال‌های دیگرش هم در ایام به خصوصی از سال برای همبازی شدن با فرخ بی‌تاب باشند.
    استاد فاروق فتاحی عشق مردم و فوتبال آبادان بودند که در سال 1394 به دیار حق شتافتند.

همگی [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] رو رعایت کنیم

• فارسی بنویسید و از نوشتن به*صورت فینگیلیش خودداری کنید. درصورت نداشتن صفحه کلید فارسی می*توانید از [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] استفاده کنید.
    • برای دریافت پاسخ مناسب صبر داشته باشید٬ برای تشکر کردن از دکمه ی سپاس استفاده کنید.
    • به دیگران احترام بگذارید.

2. 9 کاربر از پست مفید Modir سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    دوشنبه ۰۲ مرداد ۹۶ [ ۰۷:۵۳]
    مربی مورد علاقه
    آنجلوتی

Behnam Seraj

دستاوردها:
    50000 Experience Points1 year registeredOverdrive
    می پسندم
    872
    سپاس شده 996 در 214 پست
    حالت من
    Khoshhal

سلام به همگي.من دارم حاضرميشم برم ورزشگاه دستگردي.اميدوارم حداقل يک امتياز بگيريم و صبا و سياه جامگان نتيجه نگيرن.اميدوارم شاهد يه بازي کاملا دفاعي نباشيم. تجربه نشون داده که در اين فصل هرموقع صنعت نيروهاي تهاجميش بيشتر بودن بهتر بازي کرده.به اميد قطعي شدن موندنمون در ليگ برتر

4. 6 کاربر از پست مفید پژمان سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    دیروز [ ۱۰:۰۳]
    دستاوردها:
    50000 Experience PointsVeteranOverdrive
    می پسندم
    1,045
    سپاس شده 4,311 در 734 پست

به امید پیروزی در بازی امروز

6. 5 کاربر از پست مفید fereydoon_behzadifar سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    پنجشنبه ۱۲ مرداد ۹۶ [ ۲۱:۱۶]
    مربی مورد علاقه
    يواخيم لو

Behnam Seraj

دستاوردها:
    Created Album pictures50000 Experience PointsVeteran
    می پسندم
    1,597
    سپاس شده 1,328 در 171 پست

به همه دوست داران نفت آبادان تبریک می گویم.....
    سال پر چالشی بود که تمام شد کاش یک بار هم شده برای سال بعد برنامه ریزی کنند(غیر ممکنه) که انقدر دست و دلمون برای تیم شهرمون نلرزه و کاش بیشتر به بومی های شهر بها داده بشه.
    به امید روزی که تبریک قهرمانی تیم رو به هم بگیم برای همتون آرزوی سالی خوب میکنم همیشه شاد باشید .

8. 5 کاربر از پست مفید ashkan631 سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    دوشنبه ۲۳ مرداد ۹۶ [ ۰۲:۰۳]
    مربی مورد علاقه
    مورینیو /گواردولا .

Behnam Seraj

دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Album picturesTagger Second Class50000 Experience Points
    می پسندم
    6,852
    سپاس شده 4,293 در 858 پست

با سلام وتبریک برد حیاتی امروز و درود بر شرف تمام بازیکنان و هواداران و تماشاگرانی که با رفتن به استادیوم هیچوقت تیم را تنها نگذاشتند خیالمان راحت شد و این دو هفته را با خیال راحت تماشا میکنیم /و تنها چیزی که مهم است برنامه ریزی برا فصل بعده که از همین فردا باید دست اندرکاران انجام بدهند تا فصل بعد این همه حرص ننخوریم و باخت بعضی تیمها ارزویمان. باشد/به امید اینده ای بهتر در خور نام ابادان/یا حق
    روزی روزگاری با صنعت نفت
    ایا اون روزها در راه است
    با عشق به مردم قهرمان ابادان
    برزیل ایران /نفت ابادان

10. 4 کاربر از پست مفید m_h_abodan سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    دیروز [ ۱۰:۰۳]
    دستاوردها:
    50000 Experience PointsVeteranOverdrive
    می پسندم
    1,045
    سپاس شده 4,311 در 734 پست

تبریک برای برد ارزشمند و تشکر از کلیه بازیکنان و کادر فنی درچه به شخصه دل خوشی از فیروز کریمی ندارم ولی بازهم از همشون ممنون که نفت تو لیگ برتر موند

12. 3 کاربر از پست مفید fereydoon_behzadifar سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    دیروز [ ۱۹:۱۳]

Baghlany

دستاوردها:
    VeteranCreated Album pictures50000 Experience PointsOverdriveSocial
    می پسندم
    1,634
    سپاس شده 6,423 در 1,361 پست

تبریک تبریک تبریک
    انشالله سال دیگه جشن کسب سهمیه آسیا
    کشته مارو عشق تیم نفتمون

14. کاربر روبرو از پست مفید jamshidb سپاس کرده است .

آخرین بازدید

Baghlany

دستاوردها:
    می پسندم
    1,634

صنـعت نـفت آبــادان:
     حسین فرکی در پایان دیدار تیمش برابر صنعت نفت آبادان در جمع خبرنگاران گفت: ما در این مسابقه با اینکه بازی خوبی انجام دادیم، اما به نتیجه موردنظرمان نرسیدیم. متأسفانه طبق چیزی که شاهد بودیم سه بار به تیر دروازه زدیم.

وی ادامه داد: قانون نانوشته فوتبال این است که اگر گل نزنی، گل می‌خوری، در این بازی حاکم بود. ما به دنبال این بودیم که سه امتیاز بازی را بگیریم تا جایگاه‌مان را در جدول بهتر کنیم، اما نتوانستیم به هدف‌هایی که در این بازی داشتیم، برسیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا خاطرنشان کرد: صنعت نفت در زمین ما به دنبال یک امتیاز بود و خودشان هم باورشان نمی‌شد که ما بهتر بازی کردیم و پیروز نشدیم. آنها با 11 بازیکن دفاع می‌کردند و منتظر اشتباه ما بودند و از سه موقعیت خود دو گل به ثمر رساندند و ما 10 و شاید هم بیشتر از این موقعیت داشتیم، اما در ضربات آخر بی‌دقت بودیم. مانند سایر بازی‌ها از موقعیت‌های خود بهره لازم را نبردیم. همان‌طور که گفتم وقتی گل نزنید گل می‌خورید و این تجربه بزرگی برای ما شد.

فرکی ادامه داد: تیم سایپا با وجود تلاش‌های زیادی که کرد، نتیجه‌ای نگرفت. البته نتایج را که دیدیم، تیم‌های پایین جدول هم نتیجه را واگذار کردند و شاید خدا ما را بغل کرده در روزی که ما هم باختیم، آنها هم شکست خوردند. اگر این بازی را می‌بردیم در دو بازی آخر استرس به تیم ما حاکم نمی‌شد. ما این بازی را واگذار کردیم، نه به بازی حریف بلکه روی سهل‌انگاری خودمان باختیم. بدشانس بودیم و به نظرم فرصت خوبی را از دست دادیم، اما حالا باید برای دو بازی آینده برنامه‌ریزی بهتری کنیم.

وی در خصوص اینکه تیمش در خارج از خانه با استرس کمتری بازی می‌کند، گفت: به هر حال هر چیزی ممکن است. ما در آبادان تیم صنعت نفت را شکست دادیم. آنجا هم دفاع محض نکردیم و حمله کردیم که به گل رسیدیم. تیم نفت در بازی امروز دفاع محض می‌کرد و این مسئله کار را برای تیم‌های هجومی سخت می‌کند، چون هدف آنها فقط امتیاز گرفتن است. مسئله‌ای که شما می‌گویید، جایی صدق می‌کند که هوادار به تیم استرس وارد کند، اما ما که هواداری نداریم. ما نتوانستیم در بازی‌های خانگی خوب ظاهر شویم. در شش سالی که من تیم داشتم، در این ورزشگاه بازی کرده بودم و با نفت تهران هم در این ورزشگاه (پاس قوامین) بازی می‌کردم، اما شکست نخورده بودم. نمی‌دانم چرا با سایپا این اتفاقات رخ می‌دهد. وقتی یک بازیکن خوب بازی نمی‌کند، روی ساختار کل تیم تأثیر می‌گذارد و این یک اپیدمی برای تیم ما شده است.
    @sanatenaftabadan
    کشته مارو عشق تیم نفتمون

16. کاربر روبرو از پست مفید jamshidb سپاس کرده است .

آخرین بازدید

Baghlany

دستاوردها:
    می پسندم
    1,634

صنـعت نـفت آبــادان:
    فیروز کریمی بعد از بازی تیمش مقابل سایپا در نشست خبری گفت: با توجه به شرایط جدول بازی بسیار حساس بود و ما بیشتر به دنبال نتیجه بودیم تا ارائه بازی زیبا. ما به فکر فرار از ته جدول هستیم و روش بازی‌مان به این خاطر دفاعی شد.

وی افزود: شاید بعد از گل تا حدودی بازی دفاعی ارائه دادیم اما هرگز به بازی تاخیری و ضد فوتبال روی نیاوردیم. حتی حملات زیادی روی دروازه حریف تدارک دیدیم و آنها هم موقعیت‌هایی را ایجاد کردند و در کل هر دو تیم فوتبال زیبایی را به نمایش گذاشتند. 

کریمی خاطر نشان کرد: امروز بدون اشکال بازی کردیم و این چیز جدیدی نبود چرا که از زمانی که تغییر و تحولات در تیم ایجاد کردیم در 8 - 9 مسابقه اخیر عملکرد خوبی داشتیم. ما در 6 بازی گل نخوردیم آن هم مقابل تیم‌هایی چون سپاهان، پرسپولیس و همین سایپا که تیم خیلی خوبی هست. از عملکرد همه نفرات تیمم راضی‌ام و امیدوارم این پیروزی مبارک مردم آبادان باشد. نفت آبادان لیاقت این را دارد که در لیگ برتر بماند. مردم آبادان با نتایج نفت زندگی و از فاصله این بازی تا بازی بعد فقط به فوتبال فکر می‌کنند. 

سرمربی نفت آبادان تاکید کرد: هواداران ما به صورت بی‌سابقه از ما حمایت کردند و فوتبالی هم که ما ارائه دادیم واقعاً زیبا بود. هرچند اول به نتیجه فکر می‌کردیم تا بتوانیم ماندنمان را قطعی کنیم. همانطور که گفتم حیف است آبادان در لیگ برتر نباشد. تیم‌هایی مثل نفت آبادان، ملوان، ماشین‌سازی، سپید رود رشت، نساجی مازندران، از جمله تیم‌هایی هستند که هوادار دارند و باید در لیگ برتر باشند چرا که فوتبال بدون تماشاگر جذابیتی ندارد. امیدوارم فوتبال آبادان فصل بعد در لیگ برتر شکوفایی بیشتری داشته باشد.

وی در واکنش به این سوال که آیا شما مانند فصل پیش بعد از نگه داشتن ملوان در لیگ برتر از نفت آبادان هم جدا خواهید شد؟ عنوان کرد: با عیسی‌زاده صحبت‌هایی داشتم نیازی نمی‌بینم از مدیریت باشگاه تعریف کنم، تا بگویند تملق کرد، او زحمات زیادی برای نفت کشیده است و واقعاً زحماتش بی‌نظیر بوده است. عیسی‌زاده خسته است و به همین خاطر گفت بعد از بازی‌های لیگ در مورد آینده صحبت کنیم. مردم آبادان بسیار خونگرم هستند و خیلی خوب فوتبال را تحلیل می‌کنند. به هر شکل امیدوارم آنها از عملکرد ما راضی باشند. من خیلی خوشحالم توانستم به فوتبال آبادان خدمت کنم و این تیم در لیگ برتر ماند. 

کریمی گفت: خوشبختانه هیچ یک از تیم‌هایی که من سرمربی آن بودم سقوط نکردند، تیم‌هایی مثل ابومسلم، ملوان، ذوب‌آهن، تا آستانه سقوط رفتند، خوشبختانه آنها در لیگ نگه داشتیم. ما از بعد از عید جزو تیم‌هایی بودیم که بیشترین امتیاز را کسب کردیم، برای این که به ترکیب دلخواهمان برسیم زمان زیادی طول کشید اما در نهایت مشکلات حل شد. خدا را شکر از تعطیلات نهایت استفاده را بردیم و حتی از جوانان خوب آبادانی در ترکیب‌مان سود بردیم. فوتبال آبادان جوانان خوبی دارد که امیدوارم این 5 -6 بازیکنی که مورد استفاده قرار دایدم پشتوانه خوبی برای تیم فصل بعد باشند. 
    باماهمراه باشید⚽
    کانال هواداران صنعت نفت آبادان
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    کشته مارو عشق تیم نفتمون

18. کاربر روبرو از پست مفید jamshidb سپاس کرده است .

آخرین بازدید
    دوشنبه ۲۳ مرداد ۹۶ [ ۱۵:۵۳]
    مربی مورد علاقه
    مجید جلالی

Tahamy

دستاوردها:
    SocialRecommendation First ClassVeteranCreated Album picturesTagger First Class
    می پسندم
    10,261
    سپاس شده 6,932 در 770 پست
    حالت من
    Khonsard

سلام

این روی خط نفت شماره 18 که یادواره عمو فاروق فتاحی عزیز بود با روزهای خوب و خوش تمام شد ایشالا باقی بحث ها پیرامون برزیل ایران در لیگ برتر رو در موضوع جدید که لینک اون در پایان مطلب هست دنبال می کنیم .

از یاری شما ، همکاری شما بسیار ممنون هستیم .
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

همگی [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] رو رعایت کنیم

• فارسی بنویسید و از نوشتن به*صورت فینگیلیش خودداری کنید. درصورت نداشتن صفحه کلید فارسی می*توانید از [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] استفاده کنید.
    • برای دریافت پاسخ مناسب صبر داشته باشید٬ برای تشکر کردن از دکمه ی سپاس استفاده کنید.
    • به دیگران احترام بگذارید.

20. کاربر روبرو از پست مفید Modir سپاس کرده است .

صفحه 100 از 100 نخستنخست ... 1020304050607080909899100

کلمات کلیدی این موضوع