صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 2101112
نمایش نتایج: از شماره 144 تا 156 , از مجموع 156

موضوع: آیا با خرید امتیاز تیم فولاد نوین موافق هستید؟

آخرین بازدید
    یکشنبه ۲۵ تیر ۹۶ [ ۰۹:۳۳]
    مربی مورد علاقه
    پری یرا

Tahamy

دستاوردها:
    SocialVeteranOverdriveTagger First Class50000 Experience Points
    می پسندم
    9,255
    سپاس شده 12,149 در 1,728 پست
    حالت من
    Asabani

پیش فرض آیا با خرید امتیاز تیم فولاد نوین موافق هستید؟

با سلام به همه هوادارن خوب تیم نفت آبادان، در این تاپیک قصد داریم نظرات دوستان رو در خصوص خرید امتیاز تیم فولاد نوین جویا شویم ،خواهشمند است با درنظر گرفتن همه جوانب موضوع نظرات خود را در این خصوص اعلام نمائید
    اتحاد رمز موفقیت

2. 2 کاربر از پست مفید Sadeghi سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    دوشنبه ۲۶ تیر ۹۶ [ ۱۲:۳۴]
    مربی مورد علاقه
    استاد احمد طوسی

Niknafs

دستاوردها:
    50000 Experience PointsOverdrive1 year registered
    می پسندم
    1,274
    سپاس شده 1,489 در 335 پست

انتقاد عضو شورای شهر اهواز از درخواست خرید امتیاز باشگاه فوتبال فولاد نوین توسط شهرداری اهواز
    عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز گفت: آقای شهردار! آیا بهتر نیست به جای اینگونه حیف و میل ها حداقل بخشی از این اعتبارات را در راستای تامین امکانات رفاهی، درمانی، خدماتی، ورزشی و غیره کارکنان شهرداری و خانواده های آنها هزینه نمایید؟
    به گزارش اهوازنوین احمد باورساد در نطق پیش از دستور کار هشتاد و نهمین جلسه شورای شهر اهواز اظهار داشت: اخیرا مطلبی در سایت های خبری و جراید منتشر شده است مبنی بر اینکه شهرداری اهواز خواستار خریداری امتیاز تیم فولاد نوین است.
    وی افزود: این سوال در بین اذهان عمومی ، کارکنان شهرداری و بنده به وجود آمده است که چنانچه اوضاع مالی شهرداری به حدی خوب است که توانایی خرید یک تیم لیگ برتری با ارزش میلیاردی را دارد چرا تاکنون حقوق عقب افتاده چندین ماهه کارگران زحمتکش بخش های مختلف خدماتی را پرداخت نکرده است؟ چرا تعداد زیادی از پیمانکاران مطالبات چندین ساله خود را از شهرداری دریافت نکرده اند؟
    باورساد با اشاره به هزینه های خرید یک تیم لیگ برتری عنوان کرد: چنانچه بخواهیم جزو تیم های مطرح کشور و در صدر جدول رتبه بندی باقی بمانیم و حرفی برای گفتن داشته باشیم می بایست حداقل سالانه اعتباری حدود ۱۰۰ میلیارد ریال در راستای انعقاد قرارداد بازیکنان، سرمربی، مربی، کادر پزشکی، اجاره ساختمان، زمین، محل اسکان ، هزینه های جاری و غیره پرداخت نماییم و اگر هم حضور ضعیفی در بازی ها داشته باشیم در عرض یک سال به رده پایین جدول رتبه بندی سقوط می کنیم مانند تیم نفت مسجد سلیمان، در آن صورت امتیاز این تیم به یک دهم میزان فعلی آن کاهش می یابد.
    باورساد خطاب به شهردار کلانشهر اهواز اظهار داشت: آقای شهردار! آیا بهتر نیست به جای اینگونه حیف و میل ها حداقل بخشی از این اعتبارات را در راستای تامین امکانات رفاهی، درمانی، خدماتی، ورزشی و غیره کارکنان شهرداری و خانواده های آنها هزینه نمایید؟ کدام درمانگاه، کدام رستوران، کدام مرکز ورزشی را برای خانواده های کارکنان تهیه نموده اید که حال قصد خریداری امتیاز یک تیم لیگ برتری را دارید؟
    وی در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به رییس شورای اسلامی کلانشهر اهواز گفت: آقای سعادت نیا! جنابعالی با مدیر عامل محترم شرکت فولاد خوزستان در رابطه با داوطلبی شهرداری اهواز برای خرید امتیاز تیم فولاد نوین مکاتبه نموده اید؛ مگر شما عضوی از همین شورا نیستید آیا نباید چنبن موضوعی ابتدا در صحن علنی مطرح و در صورت تصویب توسط اعضای شورای اسلامی شهر اهواز در راستای بررسی به شهرداری اهواز جهت انجام مذاکرات ابلاغ گردد؟ آیا نظارت بر عملکرد شهرداری یکی از وظایف اصلی شورای شهر نیست ؟ آیا وارد شدن مستقیم شورا به روند مذاکرات در راستای خرید تیم ورزشی تخلف آشکاری محسوب نمی شود؟

4. 3 کاربر از پست مفید roozbeh1366 سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    مربی مورد علاقه
    استاد احمد طوسی

Niknafs

دستاوردها:
    می پسندم
    1,274

علیرضا اژدری زاده مدیرعامل تیم فولاد نوین هم عصر دیروز در گفتگو با برنامه فوتبال تا فوتبال شبکه خوزستان گفت : پس از صعود فولاد نوین به لیگ برتر و مطرح شدن بحث فروش امتیاز فولاد نوین سه گزینه نفت آبادان, نفت مسجدسلیمان و شهرداری اهواز برای خرید امتیاز وجود داشت که بنابر دلایلی نفت آبادان از خرید امتیاز انصراف داد..!!!

6. 3 کاربر از پست مفید roozbeh1366 سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    مربی مورد علاقه
    استاد احمد طوسی

Niknafs

دستاوردها:
    می پسندم
    1,274

ممبینی عنوان کرد: در صحبتی که با مسئولان باشگاه فولاد خوزستان داشتیم آن‌ها گفتند که مشتری درون استانی ندارند و مشتریان خرید این امتیاز از خارج استان هستند و مشتریانی هم که از استان بوده​اند فقط در حد حرف و حدیث و در فضای مجازی بوده‌اند.

وی افزود: به هر حال ما در شورای شهر اهواز، احساس وظیفه کردیم و برای اینکه سهمیه شهر اهواز و استان هدر نرود و فردا به بی​ملاحظگی متهم نشویم، سریعا از طریق شورای شهر اهواز نامه​ای به مدیرعامل شرکت فولادخوزستان ارسال کردیم و خواستار تشکیل جلسه‌ای در این زمینه شدیم.

عضو شورای شهر اهواز گفت: در هر صورت ما در کمیسیون ورزش و جوانان اهواز، کلیات موضوع را مطرح کرده​ایم و عموما هم موافق بودند و یک‌سری صحبت​های خیلی خوب نیز با باشگاه فولاد داشتیم و آن‌ها به ما به عنوان یک مشتری نگاه نمی‌کردند و نگاه آن‌ها به ما به عنوان یک هم‌فکر و همراه بود.

وی اظهار داشت: در هر صورت ما باید نشست دیگری در این زمینه با مسئولان باشگاه فولاد داشته باشیم که درخواست برگزاری این نشست را هم داشته​ایم و منتظر جواب باشگاه فولاد هستیم. با توجه به اینکه کلیات موضوع حل شده می​خواهیم در نشست بعدی روی جزئیات نحوه واگذاری صحبت کنیم و فرصت و زمان را از دست ندهیم.

رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای شهر اهواز بیان کرد: ما وقتی دیدیم که همه نسبت به خرید امتیاز تیم فولادنوین بی​تفاوت هستند، وارد عمل شدیم در حالی که در ابتدا قصدمان تیم​داری نبود. به هر حال ابتدای کار هستیم و اگر باشگاه فولاد موافقت کند این امتیاز به شهرداری اهواز واگذار خواهد شد.

وی گفت: هنوز روی قیمت هیچ صحبتی با باشگاه فولاد نداشته​ایم و بحث های خرید 14 میلیاردی این تیم توسط شهرداری اهواز بی پایه و اساس است.

8. 4 کاربر از پست مفید roozbeh1366 سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    [ ]
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا

Javad Zeyghami

دستاوردها:
    SocialVeteranTagger First Class50000 Experience PointsOverdrive

ویترین امتیازات

می پسندم
    1,189
    سپاس شده 6,925 در 818 پست
    حالت من
    Khoshhal

م اکنون در باشگاه فولاد خوزستان

«فولاد نوین» به مزایده گذاشته شد

جلسه واگذاری امتیاز «تیم فوتبال فولاد نوین اهواز»، هم اکنون در این باشگاه آغاز شده است.

به گزارش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] از اهواز، جلسه واگذاری امتیاز تیم فولاد نوین اهواز با حضور مسئولان باشگاه فولاد خوزستان و مدیر عامل تیم فولاد نوین در این باشگاه در حال انجام است.
    همچنین نمایندگانی از سوی شهرداری اهواز برای خرید امتیاز این تیم در این جلسه حضور دارند.
    سید مهدی آلبوشوکه، سردار علی ناصری و هدایت ممبینی اعضای کمیسیون ورزش شورای شهر اهواز در ساختمان باشگاه فولاد خوزستان حاضر شده‌اند تا جلسه ای با علیرضا اژدری زاده مدیرعامل باشگاه فولاد نوین اهواز و سایر مسئولان این باشگاه در خصوص خریداری امتیاز این باشگاه داشته باشند.

پیش از این آرمان شهرداری اهواز رسماً تقاضای خریداری امتیاز تیم فولاد نوین را به شرکت فولاد نوین ارائه کرده و باید دید طرفین معامله در جلسه امروز به چه نتیجه‌ای می‌رسند.

10. 3 کاربر از پست مفید omid_sanatfans سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    مربی مورد علاقه
    پری یرا

Tahamy

دستاوردها:
    می پسندم
    9,255
    حالت من
    Asabani

به نظر من با این شرایط وزارت نفت و بی پولی حاکم بر این وزارت خانه و سیاست هایی که این وزارت خانه دست گرفته آبادان و تیم نفت باید قید حضور در لیگ برتر رو بزنند و تنها دریک صورت آن هم حمایت از سوی منطقه آزاد اروند یا یک بخش خصوصی توانمند می توان به آینده فوتبال آبادان برای حضور در لیگ برتر امیدوار بود وگرنه به نظر من با این شرایط هرگز اجازه نخواهند داد آبادان رنگ لیگ برتر را ببیند حتی اگر اختلاف فاحش در حالقهرمانی لیگ یک باشد در روزهای آخر کاری خواهند کرد اون تیم بالا نیاید این رو مطمئن هستم تا اصفهان و تهران هستند فوتبال خوزستان هیچ چیزی نخواهد شد جایی مصاحبه ای رو خواندم که می گفت مبدا تشکیل تیم فجر شهید سپاسی آبادان بود بعد این تیم به شیراز انتقال داده شده هرچند این تیم هم الان وضعیت مناسبی ندارد ولی سالها حمایتهای خوبی از آن شد مورد بعد رو در خصوص فولاد خوزستان شاهد هستیم که سهام دار عمده این تیم بنیاد تعاون سپاه هست ولی تیم تراکتور هم که سهامدار اصلی آن سپاه هست می تواند بازیکن سرباز جذب کند ولی فولاد خوزستان نمی تواند و سال به سال هم دارند بودجه آن را کم می کنند دوستان کسی دوست ندارد فووتبال خوزستان دوباره جان بگیرد پس بهتره که کم کم عادت کنیم به این شرایط
    اتحاد رمز موفقیت

12. 4 کاربر از پست مفید Sadeghi سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    چهارشنبه ۱۴ تیر ۹۶ [ ۲۰:۱۰]
    مربی مورد علاقه
    مورینیو /گواردولا .

Behnam Seraj

دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Album picturesTagger Second Class50000 Experience Points
    می پسندم
    6,847
    سپاس شده 4,291 در 856 پست

دیشب در برنامه 90 اقای فردوسی پور با صحبت تلفنی که با اقای تاج داشت اب پاکی را روی دست همه ریخت و گفت که امتیاز فولاد نوین از اهواز خارج نمیشود پس دیگر این بحثها فایده ای نداره
    روزی روزگاری با صنعت نفت
    ایا اون روزها در راه است
    با عشق به مردم قهرمان ابادان
    برزیل ایران /نفت ابادان

14. 2 کاربر از پست مفید m_h_abodan سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    امروز [ ۰۰:۲۷]
    دستاوردها:
    50000 Experience PointsVeteranOverdrive
    می پسندم
    1,044
    سپاس شده 4,311 در 734 پست

به نظر میاد بهتره باشگاه نفت از حالا دیگه به فکر آماده کردن تیم جهت رقابتهای سال آینده لیگ یک باشه
    زیرا هیچ اراده و تمایلی جهت خرید امتیاز فولاد نوین دیده نمیشه
    البته تیم فولاد نوین متعلق به اهوازه وشاید هم علاقه به واگذاری اون به شهر دیگه ای ندارن
    ضمن اینکه هیچ باشگاهی در خوزستان به اندازه نفت آبادان استحقاق و امکانات و تجربه شرکت در لیگ برتر رو نداره ولی با اینحال باید قید خرید امتیاز فولاد نوین رو زد و به قول معروف فوتبالی بیایم لیگ برتر

16. 5 کاربر از پست مفید fereydoon_behzadifar سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    [ ]
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا

Javad Zeyghami

دستاوردها:
    SocialVeteranTagger First Class50000 Experience PointsOverdrive

ویترین امتیازات

می پسندم
    1,189
    سپاس شده 6,925 در 818 پست
    حالت من
    Khoshhal

باشگاه نفت آبادان علیرغم اصرار زیاد استاندار خوزستان - مدیرکل تربیت بدنی استان و شهرستان به هیچ عنوان قصد خرید امتیاز فولاد نوین را نداشت دلایلی هم که ارائه شده بود به نظر قابل قبول می آمد تجربه ثابت کرده که تیمهایی که با خریدن امتیاز به لیگ برتر وارد می شوند مورد هجمه رسانه ای و تماشاگران تیمهای حریف قرار میگیرند و فشار این قضیه برای خیلی از تیمها قابل تحمل نیست
    خریدن امتیاز از شهر اهواز با توجه به سبقه دو شهر قابل قبول نیست . هزینه 14 میلیاردی این قضیه از توان باشگاه نفت آبادان خارج است . خود جناب اژدری زاده مدیرعامل فولاد نوین هم از ابتدا در مصاحبه های خود اعلام میکرد که باشگاه نفت آبادان مایل به خرید امتیاز ما نیست . به نظرم فولاد نوین امتیازش را بده به سپاهان که با هم بی حساب بشن و به جای 14 میلیارد شمشهای آهن سال 86 را از سپاهان پس بگیره

18. 7 کاربر از پست مفید omid_sanatfans سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    مربی مورد علاقه
    استاد احمد طوسی

Niknafs

دستاوردها:
    می پسندم
    1,274

اژدری زاده: اولویت ما اهواز است و اهواز و اهواز...

ه گزارش مفاآنلاین، مدیرعامل باشگاه فولاد نوین خوزستان بااشاره به این‌که استقلال اهواز و شهرداری اهواز تنها گزینه​های جدی خریداری امتیاز تیم فوتبال این باشگاه هستند، گفت: تنها با این دو گزینه به صورت جدی وارد مذاکره شده‌ایم.

علیرضا اژدری​زاده اظهار کرد: همچنان در حال انجام کارهای مربوط به واگذاری امتیاز تیم‌مان هستیم. یکی دو مشتری هم جهت خرید امتیاز داریم که در حال مذاکره با آن‌ها هستیم و امیدواریم طی روزهای آینده به نتیجه برسیم.

وی گفت: در حال حاضر شهرداری اهواز و استقلال اهواز به عنوان تنها گزینه​های جدی خرید امتیاز فولاد نوین مطرح هستند و فقط با این دو گزینه به صورت جدی صحبت شده است و جلساتی را هم با آن‌ها برگزار کرده​ایم. البته باشگاه ملی‌حفاری هم صحبت​هایی با ما انجام داده ولی در قالب جلسه نبوده و هیچ‌گونه جلسه رسمی میان ما و آن‌ها برگزار نشده است.

مدیرعامل باشگاه فولاد نوین خوزستان در خصوص عدم تمایل برخی از اعضای شورای شهر اهواز نسبت به خرید امتیاز تیم فولاد نوین توسط شهرداری اهواز و تیم‌داری در لیگ برتر، عنوان کرد: من این صحبت​ها را از شما می‌شنوم و هیچ اطلاعی ندارم. تنها مطلبی که می​توانم بگویم این است که آن‌ها خودشان باب مذاکره با ما را باز کردند و من از اتفاقات درون شهرداری بی​اطلاعم.

وی ادامه داد: نظر ما جهت واگذاری امتیاز، روی شهر اهواز است، گرچه شهرهای دیگر استان هم مد نظر داریم ولی اولویت ما اهواز است.

اژدری​زاده در خصوص صحبت​های مهدی تاج مبنی بر این‌که “امتیاز تیم فولاد نوین تنها می‌تواند در درون استان جابه‌جا شود” گفت: او رییس سازمان لیگ است و مطمئناً نقطه نظراتش براساس ضوابط است. ما نیز کاملا براساس ضوابط عمل خواهیم کرد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر به مزایده گذاشتن امتیاز تیم فولاد نوین، گفت: اصلا چنین خبری صحت ندارد و حتی صحبت آن نیز مطرح نشده است.

20. 5 کاربر از پست مفید roozbeh1366 سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    چهارشنبه ۱۴ تیر ۹۶ [ ۲۰:۱۰]
    مربی مورد علاقه
    مورینیو /گواردولا .

Behnam Seraj

دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Album picturesTagger Second Class50000 Experience Points
    می پسندم
    6,847
    سپاس شده 4,291 در 856 پست

در این فصل که 20 تیم حضور دارند تیمهایی موفقند که برنامه ای داشته باشن که بتونند در این ماراتن حضوری یکنواخت داشته باشند چون اکثر تیمها در این مسابقات کم میارند با توجه به 38 هفته بازی و مصدومیتها و محرومیتها باید برنامه ریزی دقیق و متناسب با لییگ داشته باشیم/و این محقق نمیشود مگر با خریدهای خوب و جانشینهای همتراز با بازیکنان اصلی که در طول فصل کم نیاوریم / یا حق
    روزی روزگاری با صنعت نفت
    ایا اون روزها در راه است
    با عشق به مردم قهرمان ابادان
    برزیل ایران /نفت ابادان

22. 4 کاربر از پست مفید m_h_abodan سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    مربی مورد علاقه
    پری یرا

Tahamy

دستاوردها:
    می پسندم
    9,255
    حالت من
    Asabani

با توجه به بسته شدن موضوع واگذاري امتياز تيم فولاد نوين به نظر من ادامه مباحث در تاپيك مربوطه ارسال گردد
    اتحاد رمز موفقیت

24. کاربر روبرو از پست مفید Sadeghi سپاس کرده است .

آخرین بازدید
    مربی مورد علاقه
    استاد احمد طوسی

Niknafs

دستاوردها:
    می پسندم
    1,274

خرید امتیاز فولادنوین توسط شهرداری جای بحث دارد
    مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: کماکان مخالف خروج این امتیاز از استان هستم و تا زمانی که آقای مقتدایی، استاندار خوزستان است و بنده، مدیرکل ورزش و جوانان استان، این امتیاز از خوزستان خارج نمی‌شود.

فرامرز کیانی​زاده در گفت​وگو با خبرنگار برنا در اهواز، در ابتدا درباره این‌‌که تیم​های مس و پیکان به عنوان گزینه​های خرید امتیاز فولادنوین خوزستان مطرح شده​اند، اظهار داشت: من چنین چیزی را نشنیده​ام؛ من کماکان مخالف خروج این امتیاز از استان خوزستان هستم و باید بگویم تا زمانی آقای مقتدایی، استاندار خوزستان و من، مدیرکل ورزش و جوانان استان هستم، این امتیاز از خوزستان خارج نمی​شود و خیال خوزستانی​ها راحت باشد. ان​شاءالله همین روزها تکلیف واگذاری این امتیاز نیز مشخص خواهد شد.

موافقت وزیر جهت خرید امتیاز فولادنوین توسط نفت مسجدسلیمان

وی ادامه‌داد: همان‌طور که می‌دانید آقای جلیلی، نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی طی مصاحبه​ای که داشته، اعلام کرده است که با وزیر نفت جلسه​ای داشته ​است و موافقت​هایی در جهت این‌که وزیر کمک کند تا امتیاز فولادنوین برای نفت مسجدسلیمان خریداری شود، حاصل شده است. آقای جلیلی به دفتر من هم آمد و مواردی را که با وزیر مطرح کرده بود به من نیز گفت و موافقت​نامه و دستور وزیر در این زمینه را نیز به من نشان داد.

خرید امتیاز فولادنوین توسط شهرداری جای بحث دارد

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: این نامه نیز به هیات مدیره شرکت نفت مسجدسلیمان ارسال شده است و آقای پیرامون و همکاران وی باید در این راستا با مسوولان شرکت فولادخوزستان وارد مذاکره شوند. البته من شنیده​ام علاوه بر نفت مسجدسلیمان، شهرداری اهواز و استقلال اهواز نیز خواهان و طالب خرید امتیاز فولادنوین هستند و در این راستا در حال رایزنی هستند و البته خرید این امتیاز توسط شهرداری اهواز جای بحث بسیاری دارد.

26. 3 کاربر از پست مفید roozbeh1366 سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    جمعه ۲۹ اردیبهشت ۹۶ [ ۱۵:۵۱]
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا

Abdollahzade

دستاوردها:
    Social50000 Experience PointsVeteranOverdrive
    می پسندم
    2,196
    سپاس شده 2,399 در 372 پست
    حالت من
    Mehrabon

رضاییان: فولاد نه، اما احتمال مدیرعاملی‌ام در باشگاه صنعت نفت آبادان وجود دارد

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه نفت مسجد سلیمان گفت: برای مدیرعاملی فولاد صحبتی با من نشده اما احتمال حضورم باشگاه صنعت نفت آبادان به عنوان مدیرعامل وجود دارد.
    به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، مسعود رضاییان در خصوص اتمام ماموریتش در باشگاه نفت مسجد سلیمان گفت: قرارداد من با باشگاه نفت در تاریخ ۱۵ خرداد به اتمام رسید اما یکسری کارها مانده بود که رسیدگی به آنها تا دوشنبه به طول انجامید. به همین دلیل امروز در محل باشگاه حاضر شدم تا ضمن تحویل کارها تسویه حساب نهایی نیز انجام دادم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا برای مدیرعاملی باشگاه فولاد یا صنعت نفت آبادان با او صحبت شده، اظهار داشت: برای مدیرعاملی فولاد صحبتی با من نشده اما حدود یک ماه قبل برای حضور در باشگاه صنعت نفت آبادان با من صحبت شدو احتمال حضورم در این باشگاه به عنوان مدیرعامل وجود دارد.
    abadan berzilete

28. 3 کاربر از پست مفید ali abadani سپاس کرده اند .

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 2101112

کلمات کلیدی این موضوع