گروه تلگرامی ما

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما امسال به لیگ برتر صعود می کنیم؟

رأی دهندگان
75. نظرسنجی بسته شده است.
  • بله کوکا مو امیدوارم

59 78.67%
  • نه ای تیمه امیدی بهش نیست

16 21.33%
صفحه 112 از 112 نخستنخست ... 122232425262728292102110111112
نمایش نتایج: از شماره 1,444 تا 1,448 , از مجموع 1448

موضوع: در راه لیگ برتر 2 (یادواره احمدرضا عابدزاده)

آخرین بازدید
    دوشنبه ۲۳ مرداد ۹۶ [ ۱۶:۵۳]
    مربی مورد علاقه
    مجید جلالی

Tahamy

دستاوردها:
    SocialRecommendation First ClassVeteranCreated Album picturesTagger First Class
    می پسندم
    10,261
    سپاس شده 6,932 در 770 پست
    حالت من
    Khonsard

پیش فرض در راه لیگ برتر 2 (یادواره احمدرضا عابدزاده)

سلام به همه دوستان ایشالا این آخرین تاپیک در راه لیگ برتر باشه ، یادی کردیم از ستاره اسبق آبادانی کشورمون
    حمدرضا عابدزاده (زاده ۴ خرداد ۱۳۴۵ در آبادان) دروازه‌بان سابق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس تهران و باشگاه استقلال تهران است. احمدرضا عابدزاده هم اکنون به عنوان مربی دروازه بانان باشگاه پرسپولیس تهران مشغول به فعالیت است.

عابدزاده او درسال ۱۳۴۵ در سرزمین سوزان ایران(آبادان) ششمین فرزند خانواده بدنیا آمد.وی را احمدرضا نام نهادند.در کودکی بر روی زمین‌های داغ ودر زیر آفتاب سوزان آبادان به دنبال توپ می‌دوید. روزهای شوکوفایی خودرا پس از مهاجرت به اصفهان آغاز کرد.
    سال بیشتر نداشت که به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شد و در اواخر همین سال عضو ثابت تیم ملی گردید .در۱۳۶۸به تهران آمد وپیراهن استقلال را به تن کرد وی در همین سال ازدواج کرد . پنج سال بعد پیراهن آبی اش را با رنگ قرمز عوض کرد و از دوم دی ماه ۱۳۷۳ رسما به حفاظت از دروازه پرسپولیس پرداخت .وی یک دروازبان جسور درتیم سرخ وتیم ملی بود . وی دارای ۷۸ بازی ملی و۵۲ گل خورده می‌باشد که از این جهت یک رکورد جالب توجه‌است.

وی در بازی‌های مقدماتی جام جهانی ۱۹۹۸فرانسه یکی از ارکان موفقیت تیم ملی در راه صعود بود . در سال ۱۳۶۹ اولین فرزندش بدنیا آمد و نگهبان جوان دروازه‌های احمد رضا در سال۱۳۷۱ بدنیا آمد دومین فرزندش را امیر نامید . عابد زاده رویای حکومت بر دروازه هارا بوسیله امیر در سر می‌پروراند.اوج شهرت احمد رضا در بازی مقابل کره شمالی اتفاق افتاد که با مهار 3 پنالتی پی در پی ایران را به مقام قهرمانی ۱۹۹۰ آسیا رساند.

همگی [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] رو رعایت کنیم

• فارسی بنویسید و از نوشتن به*صورت فینگیلیش خودداری کنید. درصورت نداشتن صفحه کلید فارسی می*توانید از [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] استفاده کنید.
    • برای دریافت پاسخ مناسب صبر داشته باشید٬ برای تشکر کردن از دکمه ی سپاس استفاده کنید.
    • به دیگران احترام بگذارید.

2. 7 کاربر از پست مفید Modir سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    شنبه ۲۰ خرداد ۹۶ [ ۱۸:۵۵]
    مربی مورد علاقه
    مجیدجلالی

Omid Sharifinasab

دستاوردها:
    SocialYour first GroupVeteranTagger First Class50000 Experience Points
    می پسندم
    2,760
    سپاس شده 5,100 در 768 پست
    حالت من
    Asabani

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

اینکه یک نفر با موهای فرفری و پوست کاکائوی و عینک ریبن رو به دوربین برنامه 90 خیلی جدی بگوید: برزیل بخشی از آبودان بود که به آمریکای جنوبی رفت!
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]؛ احسان محمدی - این فقط حمید فرخ نژاد بازیگر سینما نبود که پیراهن زرد صنعت را تنش کرد و رفت ورزشگاه تا «آبودان» دوباره به سطح اول لیگ برگردد. می شود برای فجرسپاسی دل سوزاند اما اغراق نیست اگر بگوئیم «صنعت نفت» حتی برای آنها که هیچوقت آبادان نیامده اند و احمدآباد و امیری و کوی کارگر و هزاری‌ها و هلندی‌ها را قدم نزده اند تیم محبوبی است. محبوب تر از «جناب خان» عروسکی با لهجه جنوبی که از کفر ابلیس هم مشهورتر شد.

خوزستانی ها بعید است به این زودی ها اردیبهشت ماه 95 را فراموش کنند. انگار خدا بغل شان کرده بود. استقلال خوزستان قهرمان لیگ برتر شد و حالا صنعت نفت هم در یک روز گرم به لیگ برتر صعود کرد تا باز هم برنامه 90 پر شود از آن مصاحبه های بامزه. اینکه یک نفر با موهای فرفری و پوست کاکائوی و عینک ریبن رو به دوربین خیلی جدی بگوید: برزیل بخشی از آبودان بود که به آمریکای جنوبی رفت!

آنها تنور لیگ را دوباره داغ می کنند. دوباره سنج و دمام. دوباره پرچم های زرد. دوباره تماشاگرهایی که بعد از بازی همدیگر را هل می دهند و به جای غر زدن در مورد اینکه امکانات ندارند و مسئولین به فکر تیم نیستند خیلی جدی می گویند: "ای چه ارنجیه گذاشتن؟ تیمو چپه کردن. ای تيم بايد ٤-٢-٣-١ بازى كنه خو"!

نادر دست نشان که زمانی ستاره نساجی قائمشهر بود، زیر آفتاب داغ جنوب به داد صنعت نفت رسید. او که فصل را با ماشین سازی در تبریز شروع کرده بود و با نتایج خوب حتی لقب «سپه دار» را از هواداران گرفته بود به یکباره کنار گذاشته شد تا رسول خطیبی روی نیمکت اش بنشیند. از سرمای تبریز به گرمای آبادان آمد.

بین مردمی که گرچه مهمان نواز هستند اما در دنیای توپ گرد جز خوزستانی و برزیلی اصولاً کسی را قبول ندارند. او که معمولاً در هر تیمی یک سال می ماند توانست صنعت نفت را به لیگ برتر بیاورد. جایی که طلایی پوشان می توانند به سبک جناب خان برای تیم های حریف کُری بخوانند که « اومدیم براتوووون»!

آبادانی ها اینطور خودشان را توصیف می کنند : یکی بود یکی نبود، زیر گنبد کبود ،آبادان نمونه بود، آبادان گرمای سخت، آبادان صنعت نفت، آبادان رفاهی داشت، آبادان صفایی داشت، آبادان بریمی داشت، آبادان بوارده داشت، آدمای مهربون ، آدمای ساده داشت. تو لین یک زنای چادر به سر، گپ میزدن عین روزای سیزده به در... » حالا از دیشب حالشان بهتر است. شهر صفا دارد. شهر خواب ندارد. سنج و دمام و شادمانی. عرق ریختند و فریاد زدند.

مردمی صبور و خوش مشربی که وقتی عروسکی ادای لهجه شان را در آورد نه تجمع کردند، نه شیشه شکستند و نه گفتند به فرهنگ ما توهین شده! با همان خنده هایی که دندان های درشت سفید و صدفی شان را بیرون می انداخت برایش دست زدند. آنها مستحق این هستند که در لیگ برتر سهمیه داشته باشند. یک آبادانی در سینه اش یک قلب دارد و یک توپ فوتبال چل تیکه.

به افتخار آنها دست بزنید. هیچ چیز در این دنیا اندازه شادمان شدن دل مردم لذت ندارد. مردمی که فقیر اما شریف و مهربان هستند. فرش قرمز را برایشان پهن کنید. سخت نگیرید اگر پای بچه هایشان برهنه است. اگر دست هایشان بوی ماهی می دهد، اگر پیراهن شان خیس عرق است. آنها پسران نجیب همین سرزمین هستند. مردم روزهای سخت که «توپ» جنگ تن شان را هزار پاره کرد اما قلب شان را نه. امیدشان را نه. ..

لیگ برتر فوتبال ایران برای صنعت نفت فرش پهن می کند.

• siamirzadeh با امید بهروزی برای انجمن وپیروزی برای صنعت نفت همیشه طلایی

4. 6 کاربر از پست مفید siamirzadeh سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    شنبه ۲۸ مرداد ۹۶ [ ۱۱:۴۹]
    مربی مورد علاقه
    پری یرا

Tahamy

دستاوردها:
    SocialVeteranOverdriveTagger First Class50000 Experience Points
    می پسندم
    9,278
    سپاس شده 12,149 در 1,728 پست
    حالت من
    Asabani

دلم می خواهد بمانم / وزیر تلفنی تبریک گفت
    دست نشان: سرنوشت نفت در انتظار ما نیست

سرمربی تیم نفت آبادان اعلام کرد با صعود به لیگ برتر هواداران را با تیمش آشتی داده است.

نادر دست نشان در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" درباره صعود تیم نفت آبادان به لیگ برتر، مشکلات مالی احتمالی این باشگاه، شرایط خودش برای آینده و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

احساسم وصف نشدنی بود
    احساسی که دارم، وصف نشدنی است. دیشب آبادان واقعا تا صبح نخوابید. اگر بگوییم در خیابان منتهی به ورزشگاه حدود 200 هزار نفر حضور داشتند و شادی می کردند، دروغ نگفتم. ما یک بازی سخت را بردیم. واقعا تلاش بازیکنان عالی بود. من به بچه ها گفته بودم که اگر بتوانیم دروازه مان را بسته نگه داریم، گل می زنیم و خوشبختانه این اتفاق رخ داد.
    هواداران با فوتبال قهر کرده بودند
    هواداران تیم نفت آبادان تقریبا با فوتبال قهر کرده بودند اما دیروز استادیوم پر شد و از شادی این عزیزان واقعا خوشحالم. ما نگران هواداران آبادانی بودیم که خوشبختانه خدا در بهترین شرایط دست مان را گرفت. این هواداران دیروز عالی بودند. بازیکنان هم عملکرد خوبی داشتند و اگر دقت می کردیم می‌توانستیم گل های بیشتری بزنیم.
    امسال دو تیم را لیگ برتری کردم
    در گذشته استیل آذین، نفت تهران و مس کرمان را به لیگ برتر آوردم. امسال هم با نفت آبادان صعود کردم. البته چون در نیم فصل اول سرمربی ماشین سازی بودم، خیلی ها می گویند دو تیم را به لیگ برتر آوردم. به هر حال خوشحالم. نه برای خودم که بیشتر برای مردم آبادان و تبریز بسیار خوشحالم که تیم های ریشه دارشان به لیگ برتر رسیدند.
    مشکلات مالی داشتیم
    دوست ندارم وارد موضوعات مالی شوم اما تیم نفت آبادان در لیگ دسته اول هم با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کرد. از زمانی که من به آبادان رفتم، باشگاه فقط توانست 10 تا 12 درصد از قرارداد بازیکنان را پرداخت کرد. با این حال از رییس هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه تشکر می کنم که از هر راهی برای حل مشکلات وارد شدند.
    سرنوشت نفت تهران در انتظار ما نیست
    دیروز بعد از بازی وزیر نفت به صورت تلفنی صعود تیم به لیگ برتر را تبریک گفت. وزارت نفت خواهان این بود که تیم نتیجه بگیرد و صعود کند. با این شرایط بعید می دانم مشکلات مالی مثل نفت تهران گریبان ما را بگیرد. البته که مشکلات مالی در همه باشگاه ها وجود دارد.
    دلم می خواهد بمانم
    دلم می خواهد در نفت آبادان بمانم. به مردم این شهر و تیم عادت کرده ام. همه مشکلات نفت را می‌دانم. از سوی دیگر با مسئولان باشگاه صحبت های شفاهی درباره ماندگاری انجام دادم اما در نهایت آنها باید تصمیم نهایی را اتخاذ کنند.
    اتحاد رمز موفقیت

6. 7 کاربر از پست مفید Sadeghi سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    [ ]
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا

Javad Zeyghami

دستاوردها:
    SocialVeteranTagger First Class50000 Experience PointsOverdrive

ویترین امتیازات

می پسندم
    1,189
    سپاس شده 6,934 در 820 پست
    حالت من
    Khoshhal

نقل قول نوشته اصلی توسط siamirzadeh نمایش پست ها
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

اینکه یک نفر با موهای فرفری و پوست کاکائوی و عینک ریبن رو به دوربین برنامه 90 خیلی جدی بگوید: برزیل بخشی از آبودان بود که به آمریکای جنوبی رفت!
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]؛ احسان محمدی - این فقط حمید فرخ نژاد بازیگر سینما نبود که پیراهن زرد صنعت را تنش کرد و رفت ورزشگاه تا «آبودان» دوباره به سطح اول لیگ برگردد. می شود برای فجرسپاسی دل سوزاند اما اغراق نیست اگر بگوئیم «صنعت نفت» حتی برای آنها که هیچوقت آبادان نیامده اند و احمدآباد و امیری و کوی کارگر و هزاری‌ها و هلندی‌ها را قدم نزده اند تیم محبوبی است. محبوب تر از «جناب خان» عروسکی با لهجه جنوبی که از کفر ابلیس هم مشهورتر شد.

خوزستانی ها بعید است به این زودی ها اردیبهشت ماه 95 را فراموش کنند. انگار خدا بغل شان کرده بود. استقلال خوزستان قهرمان لیگ برتر شد و حالا صنعت نفت هم در یک روز گرم به لیگ برتر صعود کرد تا باز هم

خدا حفظش کنه هر کسی اینو نوشته . دلم گرفت و اشک تو چشمام جمع شد . امیدوارم اگر هم وزارت نفت بودجه ای بهمون اختصاص نده با مدیریت و جذب اسپانسر و کمک منطقه ای بتونیم تو لیگ برتر آقایی کنیم . آبادان و مردمش لیاقتشون بیشتر از اینه که بخوان دست کمک جلوی کسی دراز کنن . تا اینجا با عزت زندگی کردیم تا آخرشم هم با عزت ادامه میدیم . مقتدایی همون کاری که برای استقلال خوزستان کرد و بانک ملی را مجبور کرد حمایت کنه میتونه همین کار را با وزارت نفت هم بکنه و زنگنه غیر ورزشی را مجبور کنه که از نفت حمایت کنه خوشبختانه مهندس کاظمی مدیر عامل پالایش و پخش مرد بزرگ و دوستدار نفت آبادانه و مطمینا از هر راهی به تیم نفت کمک خواهد کرد . به امید اینکه آبادان و آبادانی هم روزی قهرمانی لیگ برتر را بدیت بیاره . این کمترین حق مردم آبادانه

8. 8 کاربر از پست مفید omid_sanatfans سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    شنبه ۲۸ مرداد ۹۶ [ ۱۱:۴۹]
    مربی مورد علاقه
    پری یرا

Tahamy

دستاوردها:
    SocialVeteranOverdriveTagger First Class50000 Experience Points
    می پسندم
    9,278
    سپاس شده 12,149 در 1,728 پست
    حالت من
    Asabani

متاسفانه دیگه مقتدایی استاندار نیست ضمن اینکه مناسبات مقتدایی هم با وزیر نفت خوب نبود کلا یک سری مشکلات با هم داشتند
    اتحاد رمز موفقیت

10. 4 کاربر از پست مفید Sadeghi سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    دوشنبه ۲۳ مرداد ۹۶ [ ۱۶:۵۳]
    مربی مورد علاقه
    مجید جلالی

Tahamy

دستاوردها:
    SocialRecommendation First ClassVeteranCreated Album picturesTagger First Class
    می پسندم
    10,261
    سپاس شده 6,932 در 770 پست
    حالت من
    Khonsard

با تبریک مجدد بازگشت بزریل به نقشه لیگ برتر از اول خرداد تمامی مطالب و نظرات در تاپیک
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]ادامه خواهد یافت .
    همگی [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] رو رعایت کنیم

• فارسی بنویسید و از نوشتن به*صورت فینگیلیش خودداری کنید. درصورت نداشتن صفحه کلید فارسی می*توانید از [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] استفاده کنید.
    • برای دریافت پاسخ مناسب صبر داشته باشید٬ برای تشکر کردن از دکمه ی سپاس استفاده کنید.
    • به دیگران احترام بگذارید.

12. 3 کاربر از پست مفید Modir سپاس کرده اند .

صفحه 112 از 112 نخستنخست ... 122232425262728292102110111112

کلمات کلیدی این موضوع