صفحه 1 از 9 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 13 , از مجموع 107

موضوع: اخبار نقل و انتقالات لیگ برتر فصل 91-92

آخرین بازدید
    چهارشنبه ۰۷ آبان ۹۳ [ ۱۷:۰۱]
    مربی مورد علاقه
    پری یرا

Hamed Sarlak

دستاوردها:
    SocialVeteranOverdriveTagger First Class50000 Experience Points
    می پسندم
    6,754
    سپاس شده 10,846 در 1,472 پست

پیش فرض اخبار نقل و انتقالات لیگ برتر فصل 91-92

در این تاپیک اخبار نقل و انتقالات لیگ برتر را می توان درج کرد . لطفا اخبار تکراری درج نگردد
    ویرایش توسط Sadeghi : چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۹۱ در ساعت ۲۰:۰۳

2. 10 کاربر از پست مفید Sadeghi سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    چهارشنبه ۰۷ آبان ۹۳ [ ۰۹:۰۷]
    مربی مورد علاقه
    costa

Hamed Sarlak

دستاوردها:
    SocialCreated Album pictures50000 Experience PointsVeteran
    می پسندم
    975
    سپاس شده 3,261 در 449 پست

مبعلی: ترجیحم پیوستن به تیم ایرانی است

<li class="userNewsRow popupUNli" style="border: 0pt none;">
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ایمان مبعلی در گفت*وگو با ایسنا، درباره وضعیتش در تیم الشارجه گفت: از این تیم جدا شدم و هنوز تصمیمی نگرفته*ام. دو، سه* هفته *ای است که مصدومیتم تمام شده و منتظرم ببینم که شرایط چگونه پیش خواهد رفت. انتخاب الشارجه تصمیم اشتباهی بود و من به این دلیل این تصمیم را گرفتم که فکر می*کردم که تیم خوبی است، اما وقتی قرارداد بستم متوجه شدم که تنها دو، سه بازیکن را می*شناسم و بقیه بازیکنانی هستند که از لیگ دسته دو به این تیم آمده*اند.
    مبعلی درباره دلیل وضعیت نابسامان شارجه در رقابت*های این فصل امارات، گفت: تیم فصل خوبی را پشت سر نگذاشت، چهار بار مربی عوض شد. من امسال از لحاظ بدنی در بهترین شرایط بودم و با تمام وجود تمرین می*کردم. تا وقتی که در تیم بودم الشارجه در رده هشتم یا نهم قرار داشت. نمی*خواهم بگویم که رفتن من باعث بحرانی شدن شرایط شد، اما پس از جدایی من الشارجه از ۱۲ بازی یک مساوی و ۱۱ باخت به دست آورد و به رده انتهای جدول رفت. تمام امید آن*ها جام حذفی بود که آن را هم با شکست در مرحله نیمه نهایی مقابل الجزیره از دست دادند.
    هافبک پیشین استقلال در پاسخ به این سوال که قبول دارید باشگاه الشارجه برای ایرانی*ها آمد ندارد؟ گفت: فکر می*کنم که شارجه تیم خوبی بود و امسال این بلا سرش آمد. تیمی که در سه ماه فقط یک مساوی به دست می*آورد دیگر وضعیتش مشخص است. پنج، شش سال پیش وضعیت این گونه نبود.
    مبعلی درباره انتظارش برای دعوت شدن به تیم ملی از سوی کی*روش هم خاطر نشان کرد: از وقتی که به امارات آمده*ام به تیم ملی دعوت نشده*ام. حتی زمانی که آماده بودم و فیکس بازی می*کردم در تیم ملی جایی نداشتم. در تیم مربی چند بار عوض شد، اما من فیکس بودم و بازی می*کردم. با این وجود به تیم ملی دعوت نمی*شدم، حالا که دیگر تازه مصدومیتم تمام شده است، اصلا انتظار ندارم که به تیم ملی دعوت شوم. فکر می*کنم نظر کی*روش نسبت به لیگ امارات مثبت نیست.

مبعلی درباره تصمیمش برای فصل آینده، به ایسنا گفت: هنوز تصمیمی نگرفته*ام. چند پیشنهاد دارم و صحبت*هایی هم انجام شده، اما فعلا هیچ چیز قطعی نیست.
    وی درباره احتمال بازگشتش به ایران و پیوستن به یکی از دو تیم پرسپولیس و استقلال، گفت: از الان نمی*توانم صحبت کنم، باید ببینم که وضعیت چگونه خواهد شد. من یک بازیکن حرفه*ای هستم و استقلال و پرسپولیس برای من فرقی ندارد. باید ببینم که اوضاع چگونه پیش خواهد رفت. شاید در امارات ماندم. شنیده*ام که قرار است از فصل بعد لیگ امارات ۱۴ تیمی شود و این به این معنی است که تیم*ها تعداد بازیکن خارجی بیشتری می*توانند جذب کنند، اما همان طور که گفتم فعلا هیچ چیز معلوم نیست. اگر پیشنهاد خوب از امارات داشتم،* می*مانم. اما ترجیحم پیوستن به یک تیم ایرانی است.
    مبعلی در پاسخ به این سوال که چرا تعداد ایرانی*های شاغل در لیگ امارات کاهش پیدا کرده است، گفت: در گذشته هر تیم اماراتی می توانست دو بازیکن خارجی جذب کند و به این دلیل تعداد بازیکنان ایرانی ۱۱ تا بود. در آن زمان بازیکنان ایرانی آنقدر خوب بودند که اماراتی*ها مجبور بودند از آن*ها استفاده کنند، اما در حال حاضر به دلایلی نظرشان نسبت به بازیکنان کشورمان برگشته است.
    این بازیکن ایرانی در پاسخ به این سوال که چرا مبعلی نتوانست انتظارات را برای پیوستن به یک تیم اروپایی برآورده کند؟ به ایسنا گفت: حق خوری*های زیادی شد. بحث حیف شدن و یا از دست دادن فرصت نیست. شاید در آینده اتفاقی بیفتد که تمام فرصت*های از دست رفته قبلی را جبران کنم. عمر فوتبال من که ۱۰ سال نیست. شاید در این سال*های پایانی فرصتی برایم پیش آید که گذشته را جبران کنم.
    وی با بیان این که از رفتنش به امارات پشیمان نیست، گفت: آن زمان شرایط خوب بود. من تصمیم داشتم که فقط یک سال در امارات بمانم، اما همه چیز به قدری خوب پیش رفت که من پنج سال ماندم و حالا هم پشیمان نیستم.

مبعلی در پاسخ به این سوال که آیا قانون منع حضور دروازه*بانان خارجی در لیگ برتر که از لیگ امارات الگوبرداری شده به سود فوتبال ایران است، گفت: به نظر من تصمیم درستی نیست. ما نباید حضور دروازه*بانان خارجی را محدود کنیم. این تصمیم برای لیگ یک خوب است که جوانان بتوانند خودی نشان دهند و پشتوانه لیگ برتر و پشتوانه تیم ملی را بسازند.
    هافبک اخراجی الشارجه درباره وضعیت فولاد و عملکرد بد این تیم در لیگ یازدهم گفت: فولاد البته برای قهرمانی بسته نشده بود، اما می توانست در رده*های پنجم یا ششم قرار گیرد. الان که به پایان فصل رسیده*ایم، فولاد چهاردهم شد و این نشان می*دهد که آن طور که باید خوب کار نکرده است. در حال حاضر فرکی به این تیم پیوسته است. امیدوارم ایشان که ۱۰ ـ ۱۲ سال در تیم ملی فعالیت داشته*اند بتوانند فولاد را به شرایط گذشته باز گردانند.
    ستاره پیشین استقلال که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را هم دارد درباره عملکرد آبی پوشان در این فصل، به ایسنا گفت: به نظر من استقلال راضی* کننده کار کرد. بازیکنان مهمی مانند مجیدی از این تیم جدا شدند، بازیکنانی مانند میداوودی، تیموریان و جباری هم چند بار مصدوم شدند و این مساله دست کادر فنی و سرمربی تیم را بست، اما با وجود همه این شرایط به نظر من عملکرد استقلال راضی کننده بود.
    مبعلی در پایان درباره وضعیت تیم ملی و بازی*های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، گفت: تیم ملی باید حتما به جام جهانی صعود کند. حتی شرایطش فراهم است که بعد از صعود از گروهش هم به مرحله بعدی راه پیدا کند. من در حال حاضر ۲۹ سال سن دارم و در جام جهانی ۳۱ ساله خواهم بود. دوست دارم به تیم ملی برگردم و برای کشورم مثمر ثمر باشم. اما همه چیز بستگی به نظر کادر فنی دارد.
    برای ديدن عکس در اندازه بزرگ روی آن کليک کنيد

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

چلسی 4030 چلسی 4030

4. 7 کاربر از پست مفید omid0631 سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    چهارشنبه ۰۹ مهر ۹۳ [ ۰۱:۴۹]

Behnam Barzay

دستاوردها:
    Social1 year registeredTagger Second Class50000 Experience Points
    می پسندم
    5,639
    سپاس شده 3,079 در 458 پست

مهاجم تيم فوتبال سويادرباشگاه مس کرمان

مهاجم تيم فوتبال سويا پس از توافق با مسئولان باشگاه مس کرمان براي امضاي قرارداد به ايران خواهد آمد.

"فردريک کانوته" مهاجم اهل کشور مالي باشگاه سويا اسپانيا در آستانه عقد قرارداد با باشگاه مس کرمان قرار دارد.

حسن واحدي عضو هيئت رئيسه و سخنگوي باشگاه مس کرمان، ضمن تاييد اين خبر گفت : ما مذاکرات خود را با اين مهاجم 35 ساله اهل کشور مالي انجام داده ايم و با وي به توافقات اوليه نيز رسيده ايم تا قراردادي يکساله با اين مهاجم باشگاه سويا ببنديم. قرار است که کانوته براي امضاء قرارداد به ايران بيايد.
    آبادان نه قرمزه نه آبیه برزیلیه

6. 7 کاربر از پست مفید abadan70 سپاس کرده اند .

آخرین بازدید

Behnam Barzay

دستاوردها:
    می پسندم
    5,639

کربکندي سرمربي تيم فوتبال ذوب*آهن شد

هئيت مديره باشگاه ذوب آهن اصفهان رسول کربکندي را به عنوان سرمربي فصل آينده اين تيم انتخاب کرد.

به نقل از فارس، هيئت*مديره باشگاه فوتبال ذوب*آهن اصفهان امروز صبح تشکيل جلسه داد و پس از بحث فراوان رسول*کربکندي را به عنوان سرمربي فصل آينده اين تيم انتخاب کرد.

کربکندي نيز با تأييد اين خبر گفت: تمامي توافقات اوليه انجام شده اما هنوز قرارداد رسمي امضا نکرده*ايم. قرار است روز شنبه قراردادم را با باشگاه ذوب*آهن امضا کنم.

گفتني است فصل گذشته منصور ابراهيم*زاده سرمربي اين تيم بود که قراردادش با باشگاه ذوب آهن به پايان رسيد.

8. 7 کاربر از پست مفید abadan70 سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    چهارشنبه ۰۷ آبان ۹۳ [ ۰۹:۰۷]
    مربی مورد علاقه
    costa

Hamed Sarlak

دستاوردها:
    SocialCreated Album pictures50000 Experience PointsVeteran
    می پسندم
    975
    سپاس شده 3,261 در 449 پست

ابوذر رحیمی در مس

مس در پست رحیمی که قبلا در داماش بازی می کرد فرهاد سالاری پور را در اختیار دارد

ok

سایت گل - مس و پرسپولیس دو تیمی هستند که شروع به بازی در بازار نقل و انتقالات شده اند .
    پرسپولیس ستاره و ملی پوش می خرد اما مس بازیکنانی در سطح متوسط را جذب می کند . مس پس از خرید ایوان پترویچ دومین خرید خود را هم انجام داد و آنها با ابوذر رحیمی به توافق رسیدند که در دفاع چپ بازی می کند .
    از دست ندهید

مس در این پست فرهاد سالاری پور را در اختیار دارد . این تیم می تواند چهار خرید دیگر هم انجام دهد که احتمالش کم است مس از بین ملی پوشان حال حاضر در اردو بتواند بازیکنی را جذب کند .

جدایی کاپیتان صلصالی از ذوب آهن

تمامی تیمهای لیگ برتر به هر طریق ممکن مشغول عقد قرارداد با بازیکنان مورد نظر خود هستند اما تیم ذوب اهن در بلاتکلیفی محض بسر می برد

سایت گل - بعداز جدایی چند نفر از مهره های کلیدی ذوب آهن محمد صلصالی کاپیتان باتجربه و کهنه کار این تیم نیز ساز جدایی کوک کرد .
    به گزارش سایت گل با توجه به اینکه محمد صلصالی در طول لیگ یازدهم بازوبند کاپیتانی ذوبی ها را بر روی بازو می بست و علیرغم کمبودها وکاستی ها متحمل حرص وجوش های فراوانی شد بالاخره طی روز گذشته در دفتر مدیر عامل باشگاه ذوب آهن حاضر شد تا رضایتنامه خود را دریافت کند . اما گویی مشغله مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در اینروزها انچنان زیاد شده که فرصت صحبت را با کاپیتان تیم فوتبالش را مهیا نکرد .
    محمد صلصالی درباره جدایی اش از ذوب اهن گفت : مدت 12 سال است در تمامی رده ها در خدمت تیم فوتبال ذوب اهن بودم ، هنوز هم با باشگاه یکسال قرارداد دارم ولی قراردادم مشروط است ، در بندی از ان قید شد چنانچه پیشنهادی دریافت کنم بتوانم بدون هیچ مشکلی رضایتنامه ام را دریافت کنم .
    صلصالی در ادمه تصریح کرد ؛ تمامی تیمهای لیگ برتر به هر طریق ممکن مشغول عقد قرارداد با بازیکنان مورد نظر خود هستند اما تیم ذوب اهن در بلاتکلیفی محض بسر می برد . ما بابت قراردادهای سال گذشته مان هنوز 60 در صد ان را طلبکاریم .
    مدیران ارشد استان و باشگاه باید فکری بحال ورزش وتیم فوتبال ذوب اهن که تیمی با ریشه با کارنامه عالی در ورزش قهرمانی است بکنند . کاپیتان ذوب اهن در پایان حرفی از تیم فصل اینده اش به زبان نیاورد .

پتروویچ و پورخسروانی با مس تمام کردند

این دوبازیکن از همه نظر با مس به توافق رسیده اند

ok

سایت گل- دو بازیکن تیم شاهین بوشهر با مس کرمان به توافق نهایی رسیدند. عباس پورخسروانی مهاجم کرمانی شاهین و ایوان پتروویچ طی مذاکراتی که با مسئولان مس داشتند حضور خود در این تیم را قطعی کردند. مس کرمان به احتمال فراوان با قاسمپور در لیگ دوازدهم پا به میدان می گذارد هرچند مسئولان این تیم تلاش دارند امیرقلعه نوعی را به خدمت بگیرند اما حضور او در تیم کویر نشین لیگ کمس بعید به نظر می رسد.

چلسی 4030 چلسی 4030

10. 9 کاربر از پست مفید omid0631 سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    شنبه ۲۲ شهریور ۹۳ [ ۰۲:۳۴]
    مربی مورد علاقه
    Arsen wenger
    دستاوردها:
    SocialTagger Second Class50000 Experience PointsVeteran
    می پسندم
    6,130
    سپاس شده 5,405 در 601 پست

مس با شجاع به توافق رسید/دو مسی در تیررس فرکی

فولاد با دهنوی، سیفی و پورخسروانی وارد مذاکره شده است

سایت گل- نشست مدیران مس کرمان با شجاع خلیل زاده برگزار شد.در این نشست
    طرفین شرایط خود را مطرح کردند و به نظر می رسد کرمانی ها توانسته اند رضایت مدافع ملی پوش خود را برای حضور مجدد در تیمشان جلب کنند.
    از سوی دیگر دوبازیکن این تیم ( دهنوی و سیفی) به همراه پورخسروانی از شاهین با پیشنهاد از سوی فولادی ها روبرو شده اند و فرکی آنها را در لیست خرید خود قرار داده است. باید دید اینها هم در مس می مانند یا خیر.

12. 6 کاربر از پست مفید mkmosavi سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    پنجشنبه ۰۲ مرداد ۹۳ [ ۰۱:۱۳]
    مربی مورد علاقه
    الفردو

Rasol Navidkia

دستاوردها:
    SocialVeteranCreated Album picturesTagger Second Class50000 Experience Points
    می پسندم
    2,058
    سپاس شده 5,120 در 699 پست

ماهینی: مرا پرسپولیسی بدانید

از تیم های دیگر هم پیشنهاد داشتم اما ترجیح دادم پرسپولیسی شوم و امیدوارم به گونه ای عمل کنم که هواداران از نحوه بازی کردنم راضی باشند.

ok

سایت گل- مدافع بوشهری ذوب آهن را دیگر باید یک پرسپولیسی دانست. حسین ماهینی که در اردوی تیم ملی حضور دارد به خبرنگار سایت گل گفت« هم حرفهایم را با سردار زده ام و در هم زمینه ها به توافق رسیده ایم اما هنوز هیچ چیزی روی کاغذ نیامده ولی اگر اتفاق خاصی رخ ندهد تا قبل از اردوی ترکیه قراردادم را ثبت می کنم»
    او ادامه داد« از تیم های دیگر هم پیشنهاد داشتم اما ترجیح دادم پرسپولیسی شوم و امیدوارم به گونه ای عمل کنم که هواداران از نحوه بازی کردنم راضی باشند. می دانم بازی کردن در تیمی مثل پرسپولیس راحت نیست و فاکتورهای خاص خود را دارد به همین دلیل همه تمرکزم روی فوتبالم است تا موفق شوم. از همین جا هم از همه پیشکسوتان و سرداران تاریخ پرسپولیس برای پوشیدن پیراهن این تیم رخصت می طلبم»

کجاست فوتبال آبادان
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ؟؟؟؟؟؟؟
    ؟؟
    ؟

0055631

14. 5 کاربر از پست مفید moh3n سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    پنجشنبه ۱۰ بهمن ۹۲ [ ۰۹:۳۷]

Javad Zeyghami

دستاوردها:
    SocialRecommendation Second Class1 year registeredCreated Album pictures50000 Experience Points
    می پسندم
    803
    سپاس شده 1,781 در 272 پست
    حالت من
    Khonsard

مذاکره نفت آبادان با پژمان نوري

سخنگوي باشگاه نفت*آبادان از مذاکره با پژمان نوري خبر داد.

عليرضا خليلي نيا در مورد نقل و انتقالات باشگاه نفت آبادان اظهار داشت: در حال بررسي شرايط بازيکنان دسته اولي، ليگ برتري و خارجي هستيم و فعلا در مرحله مذاکره هستيم. به پژمان نوري پيشنهاد داديم و او گفت اولويتش ملوان است اما به پيشنهاد ما هم فکر مي کند.

وي در خصوص اينکه در بحث دروازه باني چه تصميمي دارند، تصريح کرد: کاستا معتقد است بهتر است حتي در صورتي که گلر خارجي آزاد شود از دروازه بان ايراني استفاده کنيم تا بتواند در ساير پست ها از سه بازيکن خارجي استفاده کند. نظر کاستا اين است که دهقان به کارش در درون دروازه ادامه دهد.

سخنگوي باشگاه نفت در ارتباط با وضعيت فونيکه*سي گفت: شنيده ايم رفتن او به امارات منتفي شده است.هنوز خودش به باشگاه مراجعه نکرده ولي پيغام داده اگر به امارات نرود در آبادان مي ماند.

خليلي نيا در مورد برنامه تمريني نفت آبادان گفت: از 25 خرداد تمرينات در آبادان آغاز مي شود. 31 خرداد اردوي يک هفته اي در بروجرد داريم و سپس به خارج از کشور مي رويم.

وي در مورد روند حرفه اي سازي باشگاه نفت آبادان گفت: در بازديدي که اعضاي اتحاديه از باشگاه داشتند يکسري ايرادهاي جزيي گرفتند که در حال رفع اين موارد هستيم.
    صنعت اول بشی آخر بشی دوستت داریم!!!

16. 7 کاربر از پست مفید Emad abadani سپاس کرده اند .

آخرین بازدید

Behnam Barzay

دستاوردها:
    می پسندم
    5,639

صباي قم با جلالي به توافق نهايي رسيد

سرپرست باشگاه صباي قم از توافق نهايي با مجيد جلالي براي سپردن سرمربيگري تيم فوتبال صباي قم در ليگ دوازدهم به اين مربي خبر داد.

رمضان بيگي در گفتگو با مهر، در خصوص آخرين وضعيت کادر فني اين تيم بعد از جدايي عبدالله ويسي و رفتن اين مربي به تيم پيکان تهران، تصريح کرد: به هر حال باشگاه صبا هم بيکار ننشست و حق داشت که تلاش خود را براي جذب مربي مورد نظر انجام دهد.

وي ادامه داد: در روزهاي اخير با چند گزينه مورد نظر باشگاه صحبت هايي مطرح شد که در نهايت نظر هيئت مديره و مجموعه باشگاه اين بود که مجيد جلالي با توجه به جايگاه و اعتباري که در قم و ذهن قمي ها دارد، به عنوان گزينه اصلي مورد نظر باشد.

کار همکاري صبا و جلالي را تمام شده بدانيد

سرپرست باشگاه صباي قم اضافه کرد: البته هنوز ما جلسه نهايي را با مجيد جلالي در خصوص نحوه همکاري و اينکه ايشان چه برنامه هايي را براي فصل آينده رقابت هاي ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي کشور دارند، برگزار نکرده ايم اما همين قدر مي گويم که کار را تمام شده بدانيد.

وي ياد آور شد: جلالي پيش از اين در قم فعاليت هاي مثبتي در فوتبال داشته است و با بررسي هايي که ما انجام داديم به اين نتيجه رسيديم که افکار و روش کار اين مربي با دانش و با تجربه بيشتر از ساير مربيان به برنامه هاي باشگاه صبا نزديک است.

رمضان بيگي عنوان داشت: جلسه نهايي با مجيد جلالي فردا در استانداري قم و با حضور حجت الاسلام و المسلمين موسي پور استاندار قم و اعضاي هيئت مديره برگزار مي شود و انشاءالله توافق نهايي در خصوص همکاري باشگاه صبا و اين مربي اتخاذ خواهد شد.

تمرينات صبا به قم منتقل مي شود

وي ياد آور شد: امسال ما اهداف و برنامه هاي بلندي براي رشد و توسعه فوتبال در باشگاه صبا در نظر داريم، يکي از مهمترين برنامه ها انتقال تيم فوتبال صبا به استان قم است و اينکه تمرينات تيم و تمام برنامه ها در قم مستقر شود.

سرپرست باشگاه صباي قم اظهار داشت: استاندار قم به عنوان رئيس مجمع باشگاه صبا از اينکه تيم در تهران تمرين کند و يک شب قبل از برگزاري بازي هاي خانگي به قم بيايد را براي فصل جديد رقابت هاي ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي کشور هرگز قبول ندارد و قطعا تمرينات صبا در اين فصل به قم منتقل خواهد شد.

وي در پايان از برگزاري آيين تجليل از تيم فوتبال صباي قم نيز خبر داد و اظهار داشت: اين مراسم به پاس تلاش هاي وصف ناپذيري که تمام مجموعه باشگاه صبا در موفقيت تيم صبا در کسب مقام چهارم ليگ برتر و صعود به ليگ قهرمانان آسيا داشتند، عصر دوشنبه در تالار بعثت فرهنگسراي جوان قم برگزار مي شود.

18. 7 کاربر از پست مفید abadan70 سپاس کرده اند .

آخرین بازدید

Behnam Barzay

دستاوردها:
    می پسندم
    5,639

مهاجم پيشين شاهين، فولادي شد

مهاجم فصل گذشته تيم فوتبال شاهين بوشهر به تيم فولاد خوزستان پيوست.

با شروع فصل نقل و انتقالات تيم*هاي مختلف در حال مذاکره و عقد قرار داد با بازيکنان هستند در همين راستا باشگاه فولاد خوزستان اولين خريد فصل خود را انجام داد.

عباس پور خسرواني مهاجم فصل گذشته شاهين بوشهر که تيمش به ليگ دسته اول سقوط کرد با قرار دادي دو ساله به تيم فولاد پيوست.

قرار داد اين بازيکن در هيئت فوتبال خوزستان به ثبت رسيد.پورخسرواني سهميه ليگ برتري محسوب مي*شود.

20. 7 کاربر از پست مفید abadan70 سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    چهارشنبه ۰۷ آبان ۹۳ [ ۱۵:۳۶]
    مربی مورد علاقه
    مجیدجلالی

Omid Sharifinasab

دستاوردها:
    SocialYour first GroupVeteranTagger First Class50000 Experience Points
    می پسندم
    2,388
    سپاس شده 4,262 در 591 پست
    حالت من
    Moteajeb

نه مسوولان از من قول خواستند نه من قولي دادم
    قاسمپور: پيشنهاد جذب مجيدي و نكونام را داده*ام
    ايران ورزشي- بعد از مذاكره با ادينيو و دعوتنامه فرستادن براي كانوته حالا پيشنهاد جذب فرهاد مجيدي و جواد نكونام از سوي ابراهيم قاسمپور مطرح شده است. او درباره جذب اين دو بازيكن مي*گويد: «براي بهبود وضعيت تيم پيشنهاد جذب اين دو بازيكن را به مسوولان باشگاه داده*ام.»
    اين مهره*ها در حالي از سوي قاسمپور مطرح مي*شوند كه او تاكيد زيادي بر حفظ 60 درصد از بازيكنان تيم را هم دارد: «به طور حتم 60 درصد بازيكنان اين تيم را حفظ خواهيم كرد اما قرار نيست با فهرست جديد تيم كهكشاني ببنديم.»
    با اسامي و نفراتي كه قاسمپور از مسوولان باشگاه مي*خواهد كاملا مشخص است كه مي*خواهد آنها را از جذب اين مهره*ها عاجز ببيند و در نهايت هيچ تقصيري براي نتيجه نگرفتن را متوجه خود نسازد. اين فرضيه در حالي مطرح مي*شود كه قاسمپور هم با پاسخ به اين سوال كه آيا وعده آسيايي شدن داده يا نه، تا حدودي به اين احتمال صحه مي*گذارد: «نه مسوولان از من قول خواستند و نه من قولي به آنها داده*ام البته مسوولان باشگاه قرار است امكانات لازم را در اختيار كادر فني قرار دهند تا ما براي كسب موفقيت در فصل جديد مشكل خاصي نداشته
    باشيم.
    بر همين اساس اگر اين موضوع حل شود و مشكلي وجود نداشته باشد انتظار سهميه از سوي مسوولان اين باشگاه غيرمنطقي نيست.»
    قاسمپور در ادامه صحبت*هايش به تغييرات كادر فني در فصل جديد نيز اشاره مي*كند: «كادر فني تيم در فصل جديد دچار تغييرات خواهد شد و احتمالا نفرات جديدي به اين كادر اضافه خواهند شد.»

================================================== =======
    ربکندی اهل باج دادن و لیدربازی نیست
    رجب*زاده: به کوری چشم حسودان به ذوب آهن برگشتم
    خبرگزاری فارس: مهاجم جدید تیم فوتبال ذوب آهن گفت: به کوری چشم حسودها، من و کربکندی به ذوب آهن برگشتیم.

مهدی رجب*زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد دلیل بازگشتش به ذوب آهن گفت: قراردادم با فجر سپاسی تمام شده بود و وقتی کربکندی با من تماس گرفت که به ذوب آهن بیا به سرعت این کار را کردم. بعد از جلسه*ای یک ساعت و نیمه با مسئولان ذوب آهن قرارداد داخلی با باشگاه امضا کردم. مهم*ترین دلیل حضورم فقط بازگشت رسول کربکندی به ذوب آهن بود.
    وی اضافه کرد: کربکندی از سال 82 تا 86 برای من و دیگر بازیکنان تیم سنگ تمام گذاشت و اکنون به جز سه چهار نفر همه بازیکنان از انتخاب کربکندی به عنوان سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن راضی هستند. به کوری چشم حسودان کربکندی و من به ذوب آهن برگشتیم و امیدوارم آنقدر خوب کار کنیم تا شرمنده هواداران واقعی ذوب آهن نشویم.
    رجب*زاده در مورد طوماری که برخی از هواداران باشگاه ذوب آهن علیه کربکندی نوشتند، گفت: باشگاه ذوب آهن بهترین انتخاب را انجام داد که یک مربی بزرگ مانند کربکندی را انتخاب کرد. انتخاب او اگرچه دیر انجام شد اما خیلی خوب بود. همیشه هم وقتی یک مربی انتخاب می*شود برخی با آن مخالفت می*کنند. کربکندی اهل باج*دادن و لیدربازی نیست و آنهایی که شلوغ کاری می*کنند منافع خود را در خطر می*بینند یا اینکه از جایی خط گرفته*اند. آنها در حدو اندازه*ای نیستند که برای باشگاه ذوب آهن خط و نشان بکشند.
    رجب*زاده افزود: با وجود اینکه برخی از بازیکنان ذوب آهن جدا می*شوند و این کار را سخت می*کند اما کربکندی بزرگ است و او تجربه* و دانش خوبی دارد و می*تواند تیم را به موفقیت برساند.
    انتهای پیام/
    • siamirzadeh با امید بهروزی برای انجمن وپیروزی برای صنعت نفت همیشه طلایی

22. 8 کاربر از پست مفید siamirzadeh سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    شنبه ۲۲ شهریور ۹۳ [ ۰۲:۳۴]
    مربی مورد علاقه
    Arsen wenger
    دستاوردها:
    SocialTagger Second Class50000 Experience PointsVeteran
    می پسندم
    6,130
    سپاس شده 5,405 در 601 پست

هاشمی به فارس خبر داد:
    عنایتی و پتروویچ با مس کرمان به توافق رسیدند

رضا هاشمی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: با رضا عنایتی و ایوان پتروویچ به توافق رسیده ایم و به زودی با این بازیکنان قرارداد امضا خواهیم کرد.
    وی در مورد وضعیت مذاکره با فردریک کانوته، بازیکن تیم سویا اسپانیا نیز اعلام کرد: احتمال حضور این بازیکن در مس کرمان زیاد است و مذاکرات خوبی با او انجام داده ایم.

.................................................. .................................................

پپ با پترس بندری ها تمام کرد/ نظرزاده پیکان سوار می شود

سایت گل- بعد از پتروویچ که به مس پیوست و پورخسروانی که راهی فولاد شد، مسعود نظرزاده سومین بازیکن بوشهری هاست که در یکقدمی جدایی از شاهین قرار دارد. مدافع راست فصل قبل بندری ها که به خاطر بیرون کشیدن توپ های متعدد از روی خط دروازه لقب«پترس» را گرفته بود طی صحبت هایی که با عبدالله ویسی داشت برای رفتن به جمع خودرو سازان به توافق نهایی رسیده و احتمالا تا پایان این هفته قراردادش را امضا خواهد کرد.
    پیش از این میثاقیان هم مذاکراتی با نظرزاده انجام داده بود اما رفتن وی به بندر عباس منتفی است.

.................................................. .................................................

يوسفي، اشجاري، سوكاي؛ لیست فروش استقلال و سپاهان

عماد رضا و مهدی جعفرپور هم فصل آينده در تیمی به غیر از سپاهان خواهند بود.
    سايت گل- اگرچه استقلال و سپاهان امروز حساس*ترین بازی خود را انجام می*دهند ولی این دو باشگاه ليست مازادی هم دارند و برای فصل آینده برخی از بازیکنان از این دو تیم جدا می*شوند.
    ماندن یا رفتن پرویز مظلومی در گروی این بازی است اما پیش از این نفراتي که برای فصل آینده مورد تايید نیستند به باشگاه ارائه شده*اند. زرین*ساعد، عزیززاده، کیانوش رحمتی، محسن یوسفی، جواد شیرزاد، الونگ الونگ، حسین علوی و یرکوویچ بازیکنانی هستند که فصل آینده پیراهن استقلال را بر تن نخواهند کرد.
    در سپاهان نیز بزرگ*ترین بازیکن در لیست مازاد حسن اشجاری است که در لیست کرانچار نخواهد بود. جواهير سوکای، عماد رضا و مهدی جعفرپور هم فصل آينده در تیمی به غیر از سپاهان خواهند بود.

شجاع در مس ماند، دهنوي رفتني است/ قائم*مقام مس: شجاع را از دهان شير بيرون كشيديم

سایت گل - مس کرمان زودتر از سایر تیم*ها فصل نقل و انتقالات را آغاز کرده است. آن*ها ستاره*های تیم*شان را حفظ کردند و به دنبال ستاره*های دیگري هم هستند.
    حسن واحدی، قائم*مقام باشگاه مس کرمان مدعی است با حفظ شجاع خلیل*زاده بازی نقل و انتقالات را مس تا این*جای کار برده است. او در مصاحبه با سایت گل از قرارداد با شجاع خبر داد: «نگه داشتن شجاع خلیل*زاده کار بسیار سختی بود. تقریبا همه تیم*های لیگ خواستار او بودند و ما او را از پاي میز مذاکره با چند تیم مطرح لیگ برتری بلند کردیم. بدون تردید او اکنون ستاره فوتبال ایران است و باشگاه مس کرمان توانست این ستاره را از دهان شیرها بیرون بكشد.»

واحدي در ادامه گفت: «رقم*هایی که تیم*های دیگر به شجاع پیشنهاد کردند بسیار بیشتر از رقم ما بود اما او مردانگی کرد و با ما حرفی از پول نزد. با حضور شجاع به دنبال یک دفاع مطرح دیگر هستیم تا بتوانیم خط دفاعی خود را بیمه کنیم. حفظ شجاع ما را چند پله از رقبایمان جلو انداخت و دیگر خیال*مان از بازیکن اول نقل و انتقالات راحت است .»
    واحدی همچنين از توافق با امرایی و حسن*زاده خبر داده و اعتقاد دارد مس بازیکنان کلیدی خود را حفظ کرده است: «تا به حال هر بازیکنی را که قاسمپور خواسته حفظ کرده*ایم اما هنوز کارمان تمام نشده است. مس با احمد حسن*زاده و كيوان امرایی هم به توافق رسید و توانستیم این دو بازیکن را هم حفظ کنیم. در مورد قاسم دهنوی هم باید بگویم باشگاه علاقه*مند به ادامه همکاری با اوست اما قاسمپور مخالفت می*کند و ما هم به خواسته مربی تیم*مان احترام می*گذاریم.»

ویرایش توسط mkmosavi : سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱ در ساعت ۱۴:۰۴

24. 4 کاربر از پست مفید mkmosavi سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    جمعه ۱۷ آبان ۹۲ [ ۱۱:۲۴]

Behnam Barzay

دستاوردها:
    1 year registeredCreated Album pictures50000 Experience Points
    می پسندم
    634
    سپاس شده 1,509 در 221 پست

مذاکره نفت*آبادان با سه بازيکن پرتغالي و کلمبيايي و غنايي
    شماره خبر : 43522

سخنگوي باشگاه نفت آبادان از مذاکره با سه بازيکن غنايي، کلمبيايي و پرتغالي خبر داد.
    عليرضا خليلي نيا در گفت و گو با فارس در مورد اظهارات فونيکه*سي مبني بر اينکه کاستا سرمربي نفت آبادان دلال است، عنوان کرد: فونيکه*سي بي*جهت اين حرف را زده و اين حق براي کاستا و باشگاه نفت محفوظ است که اين مسئله از نظر حقوقي پيگيري کنند. فونيکه*سي حق نداشته اين طور صحبت کند. کاستا مربي پاک و درستي است و کسي که تهمت مي زند بايد آن را ثابت کند.
    وي در خصوص اينکه فونيکه*سي مدعي شده از عجمان پيشنهادي ندارد، گفت: در صحبتي که شب گذشته با عيسي ترائوره مديربرنامه هاي او داشتم گفت آخر هفته به امارات مي روند تا قراردادش با عجمان را امضا کنند.
    سخنگوي باشگاه نفت در مورد جذب بازيکن گفت: در حال مذاکره با بازيکنان مختلف هستيم. از سهميه بازيکنان خارجي هم مي خواهيم استفاده کنيم. با سه بازيکن از غنا، پرتغال و کلمبيا صحبت کرده ايم که يکي از اين بازيکنان سابقه بازي در يونتوس را دارد. اين بازيکنان براي حضور در ايران مشکلي ندارند و بايد سر مبلغ با هم به توافق برسيم.

ارسال در: سه شنبه 2 خرداد ساعت 12:00 (1391/3/2)

26. 2 کاربر از پست مفید آسمان 84 سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 9 123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع